Veidi sellist tavalist lobajuttu..

Sel aastal jõudis talv küll õite varakult kohale ja on ka parajalt külm. Ehk on lootust valgetele jõuludele?! Mul on vähemalt pöidlad pihus et see nii oleks ? Vanem laps naudib lund aga tibile eriti ei meeldi. Tegelikult ei meeldi talle peale suve üldse muu aastaaeg..selline mulje on mul jäänud..talle lihtsalt ei meeldi kui seljas on palju riideid..heameelega jookseks ta paljalt ringi..toas ta põhimõtteliselt seda teebki, sest on soe aga egas talvel nii õue saa. Kui ta riidesse panna ja õue viia siis näeb värk välja nii et sinna kuhu ma ta seisma panen sinna pulgana ta ka jääb..no ei meeldi talle külm ega lumi..ainult seisab..venna küll kutsub et tuleks mängima jne aga ei..

20161105_111732

20161105_112335

20161105_112534

Eelmine aasta nii palju kui seda lund oli ( imelühikest aega) meeldis kelgutamine küll..nüüd ma seda aga proovida pole jõudnud..äkki ei meeldi see ka enam..
Kui nüüd neid uudiseid uskuda siis peab vist selle kelgutamise kiiremas korras ära korraldama, sest lubab juba kaheksat soojakraadi ning nii vihma kui lörtsi…prhh..seda jama küll ei taha..
Ega siin pole ju palju jäänud kui varsti jõulud käes..juba tuleb telekast igasugu jõuluhõngulisi reklaame ja no see mis poodides toimub…õigemini hakkas juba oktoobris see jõulu virr-varr pihta..ons mõtet poodidesse juba nii vara igasugust nänni paisata..ma saan aru et novembri algusest..ok..aga oktoobrist..varsti ehk ei korjagi enam müügist ära vaid jätamegi aastaringselt lettidesse ?
Paljud on vist juba lastele kingidki välja mõelnud..ütlen ausalt..mul pole õrna aimugi mida sel aastal soetada..tibile vast on lihtsam midagi vaadata aga vanemale põnnile ei oska..ma küll tean mis teda huvitab aga samas ei taha ka et ta kogu aeg playstatsionis istuks..täiesti nõutu..ehk on kellegil mingit head ideed välja pakkuda? Olen üks suur kõrv ?
Mis puudutab üldse seda laste staffi siis on ehk kellegil ideid mis mänge koos mängida..mis sobiks nii kümne kui kahe aastasele ja neil oleks huvitav?! Sest praegu on suuremalt osalt nii et neil on kahekesi igav..mängivad pallimängu või nukumängu ära ja vsjo..no puzzle kokkupanekust ei tule tihtipeale midagi välja sest tibil tekib vahest selline totter komme käest ära kiskuda või ei anna tükke ning vahest lausa röögib kui asju ei tehta nii nagu tema tahab..väike  kamandir mul siin ?
Aga jh kui ma saaks plika veel õues mängimist nautima muul aastaajal kui seda on suvi ja ta hakkaks lund ja sellega mängimist nautima..oleks lihtsalt super ?
Hetkel magab teine oma voodis õndsat und ja sedagi sai läbi suure kisa..ei tea mis talle täna ei meeldinud et oma voodisse tuttu ei taht minna..selline protest oli et johhaidii aga õnneks sain lõpuks ikka sinna kuhu vaja ?
Lisan lõpetuseks mõned pildid ka ?

20161105_113350 20161105_112409 20161105_113218 20161105_112516

20161105_111729

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?