Veidi loba

Ilmad lähevad aina sügisemaks ja sügisemaks..niiskus..vihm..pori..prrh..õnneks muidugi siiani on ikka palju päikest olnud aga ega see vihmgi sinna taevasse jää..kõige sellega kaasnevad igasugu haigused ja rohkem tööd..positiivne selle juures on muidugi see et saan hommikuti hommikukohvi juues nautida ahju all praksuvaid puid..ning sealt õhkavat soojust ja üldse on elav tuli kuidagi rahustava toimega ?

20160922_073523

Seda naudib muidugi ka meie Vinku ?

September on juba varsti läbi kuigi alles nagu oli see 1 kuupäev ja koolilastel algas koolitee..meil läks Gaido 4 klassi ja juba on näha milline tuulepea ta ikka kohati on..hinded on muidugi korras aga vara veel hõisata kah..vaatab kuidas jõuludeks on..eilsel koosolekul küll räägiti kõigest mis tulemas ja kuidas neil läheb ja kuidas ennast üleval peavad jne seega on ta mul siis ainult kodus laisk kui ohakas..kõike peab meelde tuletama..tee tuba korda..tee lauapealne korda..pane riided ära..käi pesus..õue minnes pane soojemalt riidesse jne..muud ta ei viitsi kui ainult istuks kas playstatsionis või ninapidi telefonis..üritan ikka üle päeva ta nutikat kontrollida..sest tal on komme tõmmata sinna igasugu mõttetuid mänge millel mingit normaalset pointi pole nagu see mingi pokemoni otsimine (oli vist selle nimega) nii kui nägin et see seal oli läks kustutamuseks..sellist jura küll vaja pole..tänapäeval on üldse need nutiseadmed juba igal teisel inimesel olemas ja on muutunud meie elus vajalikuks..kes see enam kujutaks ette elu ilma nendeta..see lihtsalt on üks osa meie elust..ajaga peab kaasas käima mitte toppama jääda..jh sellega olen nõus et lastel peab piirama nutiseadmetes istumist aga täielikult keelata netis istmust on juba suht mõttetu..
Tegelikult ei tahtnud ma ju sellest rääkida vaid pigem millega olen siis ka täna tegelenud..hommikul oma hommikukohvi juues vaatasin kööginurka ja mõtlesin et peaks midagi teistmoodi vahelduseks tegema..nii ma siis tegingi..kui tibiga sai hommikusöök söödud ja veel ühe tassi kohvi ära joonud hakkasingi tegutsema..kuidas on võimalik et enne mööbeldamist on kõik korras aga peale seda on täielik korralagedus..seda korralagedust jagub mul veel praegugi kraanikausis ja kapi peal ja seda tänu sellele et see nõudepesumasin ikka veel ei tööta ? daah kui närvi see tegelikult ajab..esiteks keegi ju enda järgi nõusid kohe ära ei loputa ja nii nad  kogunevad sinna..teiseks ilmuvad need kuramuse äädikakärbsed ju nende peale ja kolmandaks läheb nii palju vett kaotsi..eriti sooja.

Mööbeldades hakkasin mõtlema et lilli on nii palju juurde siginenud et varsti pole ruumi neid kuhugile ümber tõsta kui vaja..kui see samamoodi jätkub on mul all korrusel dźungel ? aga mulle nii väga meeldivad lilled..eriti orhideed..kuuking’d ning palmid..ülesse tubadesse ma pole lilli viinud kuna meie magamistoas on suht vähe valgust ja jahedam ja lastetoas kardan et katkutakse ära või närbuvad..all toas on mul vähemalt meeles et on vaja neid kasta ?
Oeh samuti on mul vaja ette võtta üks tõsiselt raske tegevus nagu diivani puhastus..aga mul pole õrna aimugi mida kasutada..see on see kui lapsed majas siis lagastatakse nii ära et kui kohe puhtaks ei tee on hiljem seda nii raske teha ju ? Oskab keegi mingit superhead vahendit soovitada? Mingit hullu keemiat ei soovi..siiani olen puhastanud amway vahenditega aga see ei võta kõike plekke välja aga sooviks diivani ikka korralikult puhtaks saada..

Loodan et tibi jääb varsti magama sest ma tunnen et olen kuidagi jube väsinud või on see täiskõhust ? sai ju täna lõunaks kahe juustu pastat tehtud ning see tuli nii hea ?hiljem on vaja veel homseks ja ülehomseks midagi kokku keerata kuna tulemas kolm tööpäeva ja siis pole mul aega kokkamisega tegeleda..aga ok vaatab kuidas selle maragrati lõpus tuttu saan ?

wonderful-day

 

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?