Vastlad

Üldiselt oleme me igal aastal teinud sel päeval nii hernesuppi kui vastlakukleid.. sellele aastal aga jätsin hernesupi ära.. ütlen ausalt, et ei viitsinud nii palju vaaritada..selleks peaks herneid eelnevalt leotama jne.. tegin ainult kukleid.. needki küpsetasin juba eelneval päeval valmis kuna vastlapäeval poleks aega jäänud taignaga mässamiseks ega küpsetamiseks.  Sel korral kasutasin kuklite tegemiseks teistsugust retsepti.. eelkergitusega pärmitaigen..retsept pärineb SIIT nagu kirjelduses lubati jäidki kuklid kerged ja õhulised kuid seistes.. minul siis ööpäev.. polnud need enam nii kerged ega õhulised.. aga söödavad olid sellegipoolest.. lõikasin otsa maha.. koukisin sisu välja ja täidiseks lisasin kohupiimapasta-vahukoorevahu.. peale puistasin kõvasti tuhksuhkurt ning kui 10 minutit hiljem proovisin ühte, siis see oli nii hea ja isegi mõnusalt mahlane.. rohke täidis täitis oma eesmärgi ?

Õhtusele kuklirallile eelnes väga tihe tööpäev ja pealelõunat käisime töökaaslastega vastlarallil..võtsime veidi aja maha ja lustisime.. tuubitasime.. sõitsime lendaval vaibal ja lisaks anti veel hernesuppi ja vastlakuklit ning teed..

Tuubitamas käisime SIIN ja müts maha kokkade ees kes valmistasid ülimaitsva hernesupi ning kuklid ??????? nagu vanaema tehtud ?
Sellist vahvat vastlapäeva polegi väga ammu olnud.  Aitäh teile ??

Kuidas teie vastlad möödusid? 

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?