Varsti varsti

Varsti ongi käes see aeg kui malluka väljakutse läbi saab..4 aprill..huvi pärast siis mõõtsin ennast juba eile ja kaalusin ka, et näha kas miskit erilist on toimunud peale eelmist mõõtmist ning peab tõdema et veidike ikka ? 

Kuna mul siin vahepeal oli sünnipäev ja tibi jäi haigeks ning nüüd ise ka tõbine nii et köhi või soolikad seest välja, siis selle kava jälgimisega pole mahti olnud..mitte et ei taha vaid ma ei jõudnud ja nüüd ei jaksa, seda ses mõttes et kui pliks haige oli siis rippus ta mul kogu aeg kaelas ja no niimoodi ei tulnud sellest söögitegemisest midagi välja ja kui see õnnestus siis sai kähku midagi kokku keeratud nii et jaguks vähemalt paariks kolmeks päevaks, sest kes teadis kas ma järgmisel päeval saaksin midagi teha või ei..no rämpsu nüüd ka ma ei valmistanud kiiruga..eks ikka midagi tervislikumat aga ma lihtsalt ei jälginud koguseid vaid tegin silma järgi ja igaüks vaatas ise mis sinna kõrvale võttis..nüüd kus ise siruli, siis mul ei ole kuidagi seda jõudu midagi valmistada..selline nõrkus ja sees keerab pidevalt ja lisaks see nõme köha mis on juba nii ära tüüdanud..nii on juhtunud viimased paar päeva, et Ats on poest toonud purgisuppi ja salateid..mulle need eriti ei istu seega ise ei söönud…teised küll..lapsed sõid ka..peaasi et kõht täis..minul erilist söögiisu aga pole..isegi kohv ei lähe alla..olen kurguni raviteed täis..kummeli ja köhateed..eks midagigi ju ikka peab kõhtu pistma,siis olen lihtsalt kas hapukurki söönud või kodujuustu..päris näljas ka olla ei saa..täna hommikul aga tundsin ennast tsipakene paremini ja tundsin et tahaks ka süüa midagi enda valmistatut..õnneks hoidis köha ennast tagasi ja sain kähku pannukatega ühele poole..te võite ette kujutada kui õnnelik oli pliks et sai üle hulga aja head sööki hommikuks ? Mina aga see-eest nii õnnelik ei olnud..nii kui sõin hakkas kurgus hullumoodi kõditama ja ajas köhima, et igasugu isu kadus ära aga no kuidagi ma neli kooki ära sõin et midagigi oleks kõhus..juua on see-eest hea..rahustab omamoodi kurku..nii nende haigustega on kahjuks..keeravad kogu plaani pea peale  ? saaks ometi sellest haigusest lahti ja jälle ilusasti ree peale.

Aga mis puudutab mõõtusid siis olenemata sellest et saab pista suhu mis ette satub..kui satub..on mõõdud ja kaal tasapisi taganenud. Kaalu on langenud 1 kg..kõhult on kadunud 1 cm..puus on hetkel sama..reielt lännu 1 cm..rind vähenenud 1.5 cm..käsivarrelt 0.5 cm. Nagu ma kahtlustasin siis 4 aprilliks ma 70 kg peale ei jõua aga sentimeetrid vähenevad vastavalt minu ootustele ? Järgmise kaalumise ja mõõtmise teengi 4 aprill hommikul. Kui nüüd teha väike eelkokuvõte alates malluka väljakutsest 10 veebruar tänaseni olen ma kokku kaotanud 3kg..vöölt 2cm..puusalt 3cm..käsivarrelt 1cm ja reielt 2 cm ja rinnalt 3.5 cmIkka tasa ja targu ??

Jõudu ja jaksu teistelegi ning kes samuti reelt maas, siis üritage sinna ikka tagasi ronida eksju ??

Lõpetuseks pildike meist tõbistest..nagu näha siis preila tunneb ennast suht hästi ?

IMG_20160328_135410

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?