Valehäbi või lihtsalt piinlik ????

Täna facebookis surfates sattusin ühes postituses lugema teemat anonüümsuse kohta..point oli selles et inimestele ei meeldivat kui nende kommentaarid on avalikud ehk tema pärisnime alt postitatuna et pigem sobiks varjunimega ( tegemist on avalikult pakkutava teenusega ) Paljud toovad põhjuseks näiteks ka selle et kui teemaks on just kaalulangetamine siis kohe kindlasti ei taha nad seda netiavarustest leida…kommentaarid tundusid minu jaoks sellise alatooniga nagu neil oleks jube piinlik või niivõrd häbi et võiks kohe maa alla vajuda kui seda peaks nägema näiteks tulevane tööandja ja muidugi nagu me teame teevad nad seda kindlasti ehk siis googeldavad su nime jne aga mida siin peljata on?? Kui sul just mingeid luukeresid kapis pole mis võiksid internetiavarustesse paisata siis milleks häbeneda..mis puudutab kaaluteemat siis võiks pigem uhkust tunda oma saavutuste üle ja miks peaks see näiteks uue töö otsingul sulle kahjuks osutuma..kõik me oleme inimesed ja eksime ja allume pahedele olgu see siis šokolaad või mõni muu kiiks..rõhutan et tegu on puhtalt minu arvamusega ja see ei peagi kõigile meeldima..ega kõik ei olegi avatud ja nii avameelsed teatud asjades mis on arusaadav..huvi pärast viskasin oma nimegi googelisse ja päris huvitavaid asju viskas välja..avastasin et minu nimelisi ikka jagub kuigi arvasin et see suhteliselt haruldane..aga nüüd kaldusin sutsu teemast kõrvale..ühesõnaga minule meeldib kui kommentaarid on avalikud mitte varjatud..muidu tekib selline perekooli tunne ?? Antut teemat võiks muidugi rohkem lahata aga ei taha liiga pikka postitust ka kirjutada..igaüks võib kommentaaridesse ise oma arvamuse jätta kui leiab et soovib ka sel teemal kaasa rääkida ;) Lõpetuseks siis et kui sa julged millegagi liituda mis pakub oma teenuseid avalikus sektoris siis arvamust jagades teeme seda avalikult mitte salaja ? Käod jäägu perekooli ????

Facebook Comments

Üks mõte “Valehäbi või lihtsalt piinlik ????

  1. Agnes-Carmen

    Ma olen paari lähedase poolt kohanud sellist suhtumist. Et issand, räägid oma kehakaalust avalikult, kas sul häbi pole…. Samas ma ju käin avalikult väljas, kõik näevad milline ma olen (parajalt paks). Kas ma siis peaks kodust välja astudes ka häbi tundma, et olen selline nagu olen?
    Avalikult just oma kaalust ja langetamise teekonnast rääkimine on vähendanud neid nõmedaid ütlusi ja arvamusi, et ma ei teegi mitte midagi, et taas normaalkaalu saada.

    Vasta

Siia saad jätta oma kommentaari ?