Uut uut ja veelkord uut ???

Ma olen nüüd blogimisega pika pausi teinud..mõtlesin et veedan pühi rahulikult ega tõmble ? Kuid internetis aeg-ajalt surfates olen teisi blogisid lugenud ikka ? Mis siis teha? Aastakokkuvõte? Lubadused? Ma pole eriline lubaja..pole seda ükski aasta teinud..mis ma ikka luban kui ei pruugi sellest kinni pidada..samas paljud on kirjutanud sellest..no mina seda ei tee ?? Vana-aasta saatsime rahulikult pere keskel ära..traditsioonilised söögid nagu kapsas..kartul..liha..kõrvits jne..küpsetasin veidi magusat ka nagu pehmet piparkoogikooki..idee tulu ühest grupist fb..nii kui pikti nägin tuli selline nostalgilaks et isegi lõhna ja maitset tundsin ja siis teadsin et ma pean ka seda tegema ? retsepti jagan pärast toidublogis ?

20151231_205231

Kõigile maitses ? no loomulikult küpsetasime ja kaunistasime viimased piparkoogid..nüüd sai tainas kapist lõpuks otsa ? Tagataustaks mängis telekas aga kuidagi ei viitsinud sealt neid saateid vaadata..teada värk ju et kõiki neid niguinii hakkab kordama..seega vaatasime meie hoopis Ürgmeest ja Isa..naeru nabani..muidugi ega siis vana-aastat ilma šampata ära saata saa..kuna me vähesed alkoholitarbijad siis ega mingit suurt valikult meil polnud ? pilt veidi tume aga sest pole midagi ?

received_10153815355299089

Ilutulestikku see aasta ise ei lasknud ja ei tõmmanud nagu sinna õue ka neid vaatama..plika vajus juba peale kümmet meil siin diivanil ära ja hiljem poole kahe paiku kui ise magama sättisin viisin ta voodisse ära. Ja nii see uus aasta vaikselt kohale hiiliski..venelased paugutasid juba kell 23.00 ja mõned paugutasid juba jõuludest saadik ?? 

No aasta lühikokkuvõtteks võib vist öelda et oli tore..täis naeru..nuttu jne. Üldiselt võis rahule jääda ja loodan et käesolev tuleb veel parem ? Mai-Lii on ikka aastaga kõvasti edasi arenenud ja vanem laps ka on juba nii suur..varsti juba meie pikkune..imelik mõelda et varsti nagu suur mehemürakas istub meil elutoas ?

20151226_165929

See aeg lendab ikka nii kiiresti ? ah mida kõike tahaks veel kirjutada aga kõik järgemööda..

HEAD UUT AASTAT!!

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?