Unekotid

Täna ärkasime me jälle pool üksteist..appi..mu reaktsioon oli täpselt selline et mida?? Jälle?? Pool päeva täiesti raisus ju..no aga mis sa teed kui tibi magab siis magan mina ka ju..puhata tahaks..varem oli nii hea plika tuli kell 7 või pool kaheksa hommikul ülesse aga nüüd põõnab nii kaua..eks sellepärast et ööunne läheb ju ka sellevõrra hiljem ja nii need kellaajad nihkuvad..kuidagi peab need ajad jälle õigeks saama sest esmaspäevast tööle ja siis ma küll poole ööni üleval ei viitsi passida muidu ei saa kuidagi hommikul poole kuue paiku ülesse..üldiselt mul raskusi ärkamisega nagu polegi..lihtsalt see konkreetne hetk voodist püsti tulla on kõige raskem osa..ülejäänu tuleb juba ise ja 10 min.hiljem kui juba kohvi joodud on ka uni läinud.

Varem enne plikat olid minu hommikud tavaliselt sellised et kohv ja paar võileiba ja kõik aga nüüd olen ma harjunud korralikult ja õieti sööma..see tähendab et ma pean hommikuti kõigile ka hommikusöögi valmistama..tavaliselt teen putru või omletti no see käib suht kähku..arvestatult umbes 15 minutit. Ja kuna mulle meeldib rahulikult süüa ja kohvi juua..ilma kiirustamata..siis sellepärast tulen ka umbes 1.5 tundi enne bussile minekut ülesse. Sest pesemine..näo pähe maalimine ning riidesse panemine võtab ka oma 15-20 mintsa aega.

Mai-Lii veel lasteaeda ei lähe nagu olen maininud seega hommikuti tuleb ämm meile ja kui tibi ärganud ja söönud on lähevad tema juurde ning õhtu kui mina töölt tulen võtan ta ära ja nii iga tööpäev..Gaido on juba nii suur et tema saab suuremosalt ise hakkama..ainuke asi et teda tuleb hommikuti üle sõidutee aidata..kuna see liiklus on nagu ta on ja hoolimata et sebra olemas, siis juhid ei taha sellegipoolest üle tee lasta ning Gaido seda kardabki..sellepärast on teda hommikuti tavaliselt vanaema saatnud aga nüüd peab vist seda vanaisa tegema..eks siis pikema aja jooksul ole näha kuidas need asjad meil siin üldse välja kujunevad.

Täna kui olime ärganud ja alla tuppa tulnud oli kuidagi nii jahe +18 kraadi sooja ainult, kuigi Ats tegi hommikul poole kaheksa paiku tule ahju alla. No ega imestada pole midagi sest -30 kraadi oli ära..hetkelgi näitab -24 kraadi..egas midagi kui võtsin tabureti ja koukisin koridoris kapi otsast soojapuhuri alla et toas sooja õhu ringi käima saaks..nüüd paar tundi hiljem on täitsa mõnus juba..vähemalt ei lõdise..lihtsalt minu jaoks on talvel toas soe kui temperatuur on vähemslt +24 kraadi ning magamistoas +22..nii kui on vähem siis minul on külm..külmavares nagu ma olen ?? Paistab et ega tibiga täna õue jälle ei pääse just liiga madala temperatuuri tõttu nii me siis siin toas sitsime nende külmadega..vaatame multikaid ja mängime..hetkel mängib telekast garfield 2 ja plika jookseb klotsidega mööda tube ringi ???
Kuidas teil nende külmadega toas soojaga lood on?

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?