Tühi-tähi

Miks see aeg peab küll nii kiiresti lendama?! Istun siin diivanil ja mõtlen et järgmine laupäev ju ongi juba jõulud..kuhu see aeg kaob?! Alles nagu oli suvi ja jaanipäev..lapsena tundus asi just vastupidine..aeg venis ja venis aga mida vanemaks said seda kiiremini hakkas aeg minema. Täitsa lõpp ikka.
Sai täna ka hambaarstil käidud..asi edeneb..aeglaselt..kuid edeneb..tegelikult pidin juba eelmine nädal käima aga tööl oli hullumaja ehk aega vähe ja tööd palju seega lükkasingi selle tänasesse päeva..võeti siis plastikud ära ja kruvid lükati sisse ning tsementeeriti ära..nii seletas mulle arst..muidugi vene keeles..mul ses suhtes ükskõik kummas..vene keel põnnist peale suus..ning pandi ajutised kroonid peale..see plastikute eemaldamine oli suht ebameeldiv protseduur kuna need oli liimitud niimoodi et ühel hambal ma tundsin kuidas midagi seest välja tõmmatakse..teiste kahega seda polnud..jäädavate kroonidega läheb veel oma paar nädalat aega kuna tehnikul pidi tööd üle pea olema ja varem ei jõua..pühad ka ju vahel..seega lähen nüüd peale uut aastat alles tagasi..teate mida ma kohutavalt tahaksin ?! Hammustada..mhm..ma ju ei saa nende proteesidega süüa..ainuüksi mõte ühest heast võileivast või hamburgerist paneb ila täiega jooksma..nii nii nii tahaksss..no nii tahaks AGA ei saa..ma ei kujuta ette kumba neist esimese asjana söön kui kroonid peal..kuna ma siin kõvasti kokku kuivanud ja süüa ju ka kõike asju ei saa siis esmane mure oligi mul et mida ma üldse tarbima pean et must päris pilbas järgi ei jää..eks algus oli raske aga nüüd olen ära harjunud ja tean mida saan lubada ja millest on parem eemale hoida..kahju on kui pakutakse kringlit või midagi taolist ja pean keelduma..teatuid asju ma ühe poolega ikka närida saan mis pole liiga suured tükid või liiga kõvad..näiteks minu tänane õhtusöök ?

Tegin siis kartuliviile küüslauguga ja peale rohelist salatit: babyspinat, tomat ja kurk ning segasin oliiviõli ja soolaga..muahh kui hää see sai ?

Eile oli selline hea õhtu peale tööd, et koristamisega ma vaeva ei pidanud nägema..nõusid kah pesema ei pidanud ja seega võtsin kätte ja möllasin veidi piparkoogimajaga..tegin valget glasuuri..värvilised ostsin seekord poest..muidu olen ikka ise värvilised ka teinud aga sel korral lihtsalt seda aega ei ole niipalju käes..kahjuks..seega läksin kergemat vastupanuteed..niisiis tegin glasuuri ja panin maja kokku..sel aastal tegin väikese maja..tavaliselt olen ikka suuri maju teinud..ühel aastal isegi Jõhvi kiriku..osaliselt jõudsin eile juba ära ka kaunistada..veel on jäänud lõppviimistlus..maja küljed glasuuritada valgega ja ümber maja  lumevaip ning kuusekesed ka püsti panna..tulemus võib päris äge jääda..piilumiseks jagan veidi pooliku maja pilti siis..luban et kindlasti panen üles pildi kui kõik on valmis..


Millega teie vahepeal tegelenud olete? Ja kas ka piparkoogimaja meisterdate?

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?