Sügis ??

Mõelda vaid ongi sügis käes..täna hommikul temperatuuri vaadates näitas see väljas -3.2kraadi külma..prr tulevad need külmad ilmad..aga õues on see-ees ilus..loodus on värviline ? nagu sügiseti ikka hakkavad kimbutama ju igasugu haigused..no ja olemegi plikaga nohused siin kodus..tegelikult on tibi paar päeva juba nohuvaba..ta põdes ainult kolm päeva ju vist tärpentiin ja tähesalv aitasid ? Mina see-eest sain jubeda nohu..pea otsas paks ja nina tilgub..no täna on 5 päev ja juba parem kuigi öösel oli küll selline tunne et kui saaks siis keeraks selle nina peast ära ja paneks tativaba külge..seda kuramuse tatti tilkus lihtsalt nagu kraanist lastaks no ja proovi siis nuusata kui tibi suga samas ruumis magab..ta ju hakkab kohe virusema ja vähkrema kui mingi liiga vali heli või müra kostub..siis hiilid vaikselt vannituppa uks kinni ja teed nina puhtaks ? See on väga harva kui ta lihtsalt nagu nott magab..jutuvada..telekas ja muud helid iseenesest teda ei häiriga aga nuuskamine või köhimine küll..imelik onju ?  Paar ööd olengi välja puhkamata kuna öösel lamada ei saa nina lööb kohe kinni ja siis oled kudagi poolistuvas asendis..maga siis eksole..igatahes täna hommikul üles tulles oli nagu parem ja ehk kui ilm lubab saab tibiga õue möllama minna, kui lähme siis luban et klõpsutan paaaalju pilte ja näitan teile ka ??

Täna ju koolijutsidel viimane koolipäev ja hakkab vaheaeg..aeg ikka lausa lendab..alles nagu oli 1 sept.ja juba saavad tunnistused ? ei teagi kui paljud koolid veel seda pabertunnistust üldse välja annavad? Meil ikka antakse..jääb lapsele ikka mälestus tulevikuks ? e- kooli järgi tulevad pojal viied ja neljad..viimased kuu aega avastas et teeb kodused tööd juba koolis ära et kodus oleks rohkem vaba aega..kuna tal iga päev mingi ring..siis tundide lõppedes ja enne huvialaringi algust on paras vahe ning selle aja jooksul teeb õppimised ära..oleks ta kodus kodutöödega nagu oma toa koristus ka nii usin ? aga jh ta meil ikka väga tubli muidu ????  Käib spordi-kunsti-tantsuringis, lisaks laulab kooris ja sellest aastast ka ELO’s ?? mingi aeg pidi robootika ring hakkama, tahab seal ka käima hakata..tantsuringe on tal koguni kaks ja sellest olenevalt on teisipäev väga pikk päev nii et eks tal ongi targem koolis oma õppetükid ära teha ?

Aga kuidas teil lastel koolis läheb? Kas saavad tunnistusi? Käivad ka kuskil huviringides ? Ja kuidas hoiate oma peret haiguste eest ??

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?