Selline päev siis….

Tänane päev algas suht varakult..juba kaheksa paiku ronisin voodist välja kuna esiteks Vinku hakkas all korrusel vinguma..tahtis õue saada ja teiseks oli plika vastu hommikut meie juurde roninud ja vedeles seal põiki ning ma tundsin kui ebamugav mul seal lamada oli. Gaido oli ka juba üleval ja vaatas oma toas multikaid..käisin siis all vetsuringil ära ja lasin koera õue ja tuppa tagasi ning ronisin üles Gaido juurde ning vaatasime koos multikaid..kõrval toast oli kuulda et keegi vist hakkab ka ärkama ja ei läinudki kaua kui tibi meie sekka tatsas..ta on täna meil jube jonn..öösel ka ärkas paar korda suure nutuga ülesse..muud ei oska arvata kui ikka need kuramuse hambad..daaah jh ikka veel need hambad..hommikuks valmistasin tibile tatrahelbeputru..teistele tegin praemuna ja ise libistasin smuutit..viimasel ajal tahan ma hommikuti ainult smuutit..ma ei tea miks aga no avokaado-maasika oma on lihtsalt mu lemmik ? lõunaks sõime täisterapastat ahjukanaga..õhtuks veel ei tea..selleks peab ennem poetuuril ära käima. Ats tuli alles üheteistkümne paiku ülesse..mina küll nii kaua magada ei saa..vahet pole mis kell magama lähen aga kõige rohkem üheksa poole kümneni ja siis on ka tunne et pool päeva raisus ja kui raisus siis ei viitsi kah midagi teha..las minna..daah ja tibi ei taha kuidagi jälllleee lõunaunne jääda..muudkui siiberdab..ma juba tunnen kuidas hakkan vaikselt närvi minema..
Ilm on ka õues ikka täielikult nõme..lund sajab..no mis sajab..põhimõtteliselt tuiskab sest tuul on nii tugev..vähemalt pole eriti külmakraade..mul pole talve vastu midagi kui on vaikne ja nii oma 5 kraadi külma ja parajalt lund ning teeolud korras..siis on ok..aga noh veebruar ongi ju tuisukuu..ja ega seda ju enam palju alles polegi..varsti ongi märts ja minu sünnipäev tiksub vaikselt ikka lähemale ja lähemale..
Täna on vaja kindlasti veel poes käia..varusid on vaja täiendada ja külmkapp on ka tühi et hiir võib kah seal nälga surra. Nii ma siis ootan et pliks magama jääks saaks hakata ostunimekirja koostama ja linnas ära käia..kui ta üleval on siis kirjutada ta ei lase..kindlasti on siis temal seda pastakat ja paberit vaja..jaa ma tean et on olemas ka vastavad äpid aga no ei istu mulle ükski..minu puhul peab tekkima selline vaoo efekt siis sobib ja see on põhimõtteliselt iga asjaga nii. Mhhhh lisaks oleks vaja alumine tuba ära kraamida mille plika eile sassi ajas..no tegelikult gaido on juba paar korda ise koristanud aga tolmuimejaga peab ka üle käima..sest tal õnnestus küpsisepuru igale poole lennutada..

Aga nüüd ma siis ootan ja loodan et Mai-Lii ometigi magama jääks ?

20160220_154133

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?