Seda ja teist

Alles see oli kui ma üldse tööle välja tulin ja mõtlesin et kuidas see kodune olukord küll minema hakkab, tänaseks on see mure juba unustatud, kodune elu läheb kenasti, eriti mis puudutab pisemat. No poisiga ikka nii vahelduva eduga mis puudutab asjade meeles pidamist, sest kui mina ei kontrolli, siis ei kontrolli mitte keegi. No ja ega ma kogu aeg ei jõuagi.
Eile oli mul saalis viinane päev, jipii, muidugi hakkan ma saalitööd natuke taga igatsema aga oma töö on ikka midagi muud. Veebruarist siis täielikult oma ametis ja samas kõrvalt tuleb selgeks saada ka teine amet, midagi rasket ei ole aga palju peab meelde jätma.  Egas midagi kui palju palju harjutamist ja ajutreeningut ?
Tahaks veidi kiruda ka, aga hoopiski millestki muust, nimelt hetke teeoludest. Ma ei tea kuidas on mujal nende teedega aga kuna ilm siin Eestis on nagu ta on ja hetkel keerab mäkra: järsult miinuselt plussi, siis on õues totaalne sula ja sellega kaasnev libedus on lauskohutav. Kui üleeile veel kudagigi sai liikuda,  siis eile oli see hommikul tööle minnes jube keeruline, mul oli juba selline tunne et persse kõik see jama, mina enam ei liigu ning jäängi sinna tee äärde, sest liikuda sai vaid millimeetri kaupa ? Ei mingit teehooldust, liivatamist või killustikku ?Kuradi kohtla-järve linnavalitsus, sittagi nad ei suuda korda saata, õnneks õhtul koju naastes oli teed liivatatud ja seda ka tänu ühele naisterahvale kes oli linnavalitsusse helistanud ja neid sõimanud ?? Ma imestan et kõne üldse vastu võeti ja sellele ka reageeriti, sest nii palju kui mina seoses lumekoristuse jne,  eelnevatel aastatel,  olen ūritanud neid kätte saada, pole mingit reageeringut olnud. Ju on midagi muutunud. Sinna kevadeni on ka veel kõvasti aega nii et peab üle elama ?
Aga kokkuvõtteks oli see üks tegus nädal.
Kuidas teil läinud on?

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?