Pühapäev

Täna ärkas plika jälle enne kaheksat ülesse ja kui alla tulime oli Gaido juba ärkvel ning vaatas multikate asemel galileod..tema olevat juba poole seitsmest ärkvel kuna uni oli ära läinud ? isegi koolipäevadel ta ei tule nii vara ülesse aga puhkepäeval läheb uni ära..no on ikka tegelane ? Õues juba teist päeva tuiskab koledasti ja sellepärast oli ka tuba veidi jahedavõitu ning tegin tule ahju alla..hommikusöögiks soovis poja seekord smuutit..tegin siis talle avokaado-vaarika smuutit..ise mõtlesin samal ajal siis kaalumas ja mõõtmas käia. Smuutid valmis..vetsuringil käidud võtsin siis selle tegevuse ette..mingeid erilisi lootusi mul ei olnud aga ma sain meeldiva üllatuse osaliseks..esiteks olid mul mõõdud kahanenud ja teiseks oli ka kaalunumber väiksem ?
Sentimeetreid on rinnaümbermõõdust lännu 1 cm..kõht 1cm..puus 1cm..käsi ja reis olid veel samad..kokku olen kaotanud 3 cm ja 1 kilo..vahepeal olin juba lootust hakanud kaotama, et mitte midagi ei liikunud..kõik seisis paigal..ei teagi mis see nüüd kaasa aitas kas see et viimased paar nädalat olen ma puhkepäevadel hommikuks ja hiliseks õhtusöögiks smuutisid teinud või ikka liikumine..ütlen ausalt et tööl saab liikuda pidevalt ning 10000 sammu tuleb ära ja kui ikka mitu päeva järjest tööl 12 h kekata jne siis kodus ma nii palju ei siiberda..kui siis koristamise ajal..või siis vee joomine..vahepeal ei läinud mul kuidagi see vesi alla aga nüüd tasapisi juba läheb..eriti sidruniga ja just hommikuti..no päeva peale joon üle liitri vedelikku kindlasti ära.
Igatahes loodan 4.aprilliks ikka 70 kg peale saada aga kui ei saa siis vähemalt ümbermõõte kaotada ?

Kokkuvõttes olen rahul..muidugu võiksid tulemused ju paremad olla aga ju siis minu keha võtab seekord asja väga rahulikus tempos. Eks ole õige mida räägitakse, et mida suurem kehamass seda kiiremini alla võetakse ja mida väiksem kehamass seda aeglasemalt. Vähemalt minu puhul paistab see niiviisi toimivat. Hea meelega käiks kuskil jõusaalis aga minuga on nii et üksi ei viitsi ja ega meil siin kohtla-järvel ja jõhvis mingit erilist valikut pole. No ühe positiivse otsuse tegin kuu keskpaigas ja liitusin töö poolt pakutava spordiklubiga kui nii võib öelda..see tähendab seda et mina ja lapsed (juhul kui ka nemad liitsid) saame teatud arv kuus tasuta omal valikul midagi teha kas ujuda või nii edasi..jama on selle kõige juures see et näiteks abikaasat või elukaaslast selle programmiga liita ei saa..nagu eriti nõme ju..lapsed loetakse pereliikmeks aga mis asi siis mees on? Mingi suvaline tegelane või? Meie saame tasuta aga tema peab täishinda maksma. Vot see on minu jaoks arusaamatu. Aga nagu öeldakse on igal pool omad head ja vead..nii ka siin..loodan ainult et kunagi seda ikka muudetaks ja ka perepea arvestataks peremudelisse. Nii et mida ma tahtsin öelda et kui keiaksin kellega jõusaalis käia nii paar korda nädalas oleks ju super..tegelikult sai ühe töökaaslasega küll midagi räägitud aga eks ole näha kas tegudeks ka läheb ? hetkel me nii väga kokku ei puutu ka..erinevad vahetused noh..

Aga lõpetuseks soovin kõigile tugevat närvi ja tahtejõudu edaspidisteks tegudeks ???

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?