Prrrhh..

Tibi ärkas täna hommikul veerand üheksa ülesse…mina oleks küll hea meelega edasi maganud aga noh kui ei lasta siis ei lasta ? Oleks siis ilmgi ilus aga oh seda jama..vihma kallab nagu oavarrest..ei saagi õue..muru kasvab heinaks ja hekk metsaks kui nii edasi jätkub…pekki küll..tuba oleks vaja koristada..muud tegemised tahaksid teha..no kuidagi ei viitsi ?

Jätkates muul teemal, siis Gaido sai ükspäev kätte jalgpalliriided ehk siis lühikesed püksid ja t-särgi..lihtsalt koduseks kandmiseks..no ja põhimõtteliselt on ta neid juba nädal aega kandnud..käskisin need pessu tuua aga kus sa sellega..Urvega naersime et varsti kasvavad selga need riided ? Äi küsis ükspäev, et kas magab ka nendega..õnneks siiski mitte ?? Nüüd oli vanaisa veel ühe komplekti Gaidole tellinud..teist värvi..teise kuulsuse nimega..oh neid lapsi ???

Kui ma täna Facebooki lahti tegin hakkas mulle silma erinevate blogijate postitused just seoses blogiauhindadega ja selle Grete jamaga..ma kirjutasin ka sellest aga ma ei viitsinud nii põhjalikult kribada ja hea oligi, sest täna on silme eest kirju antud teemast..lisaks pasundab sellest ka Elu24 . Noh eks meedia puhub alati asja suuremaks ära kui see seda üldse väärt on aga nii see juba kord on ? Igatahes Grete Klein saab seda tähelepanu veel pikemat aega igalt poolt ja seda nii negatiivses kui positiivses võtmes! Selle lõigu võiks kokku võtta ühe blogija postitusega mis mulle jubedalt meeldis ja minu arust ei saakski kogu seda teemat paremini kokku võtta..see kõik on lihtsalt nii tabavalt kirjutatud!! Kuus sidrunit

Kell juba ongi kümme läbi ka..ok lähen praen mõned munad hommikusöögiks ja siis lasen lihtsalt päeva õhtusse..noh vahepeal peab ikka süüa tegema..ilma selleta ei saa ??

Päikest!???

 

 

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?