Pläraläraleenu

Mai-Lii on viimaste päevadega väga jutukaks läinud..muudkui vadistab ja vadistab..kord oma pudikeeles..kord arusaadavate sõnadega või siis läbisegi..on hakanud rohkem omaette mängima..käib oma nukukestega ringi..paneb potile ise samal ajal rääkides kakale või pissile..aga et ise potil istuks..oi ei..paned ta potile 1sec ja  kisa lahti ning potilt kadunud..kuigi aru saab väga hästi et pott on häda tegemiseks..aga noh eks see tasapisi tuleb..
Umbes paar viimast nädalat käib tibi igal pool ringi küsides Mis see on? Muudkui aga näitab igale poole näpuga ja pärib mis see on? Siis muudkui vasta mammule ja vahest on see nii päev läbi ? Need asjad mida ta juba teab vastab ise ära..näiteks: “Mis see on?” “Kass”, ise nõustuvalt kaasa noogutades ?
Gaido tema vanuselt selline jutupaunik ei olnud..jaa ta jutustas küll ja küsis ka aga mitte nii tungivalt kui tibi..nad on ikka väga erinevavad..nagu öö ja päev..ma juba vaikselt kardan seda aega kui ta veel vanemaks saab, et kas kuulekas või mitte, sest antud hetkel küll ei ole..räägi või ära räägi..ikka tehakse nii nagu tema tahab..tavaliselt on ju nii et kui laps millegagi hakkama saab nagu näiteks kukub või jätab näpud ukse vahele jne..siis ta seda järgmine kord ei tee..vähemalt Gaidoga mul oli nii aga no plika on hoopis isemoodi puust..savi et näpud kuhugile vahele jäid ja kisa lahti..läheb natuke aega mööda ja teeme uuesti..hüppame diivanil..keelan ja räägin et kukud ja saad koksu..mkm..hüppame edasi ja niikaua kui ongi tagajärg käes..aga mis seal ikka viis minutit hiljem on see unustatud ja otsast peale..oeh see on üpris väsitav..seda enam et ta on väiksest peale kui jalad alla sai nagu tarzan..igale poole peab ronima ja turnima..kassiga on nad ka viimasel ajal nagu sukk ja saabas..aga kui mammu kiusamisega liiale läheb või kiti on ülemeelikus tujus annab ikka käpaga ka no ja siis muidugi nutuhala lahti aga läheb viis mintsa mööda ja kõik algab sama lauluga..

20160604_184440

20160530_111455

20160604_184412

Kas teie lapsed sellises vanuses on samasugused uljaspead? ?

 

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?