Pikk paus ja veidi juttu

No minu blogis on nüüd jäänud üpriski pikk paus sisse..vahepeal on nii palju juhtunud, et pole seda aega olnud kõike kirja pannud..millest siis küll alustada? Kuna minu viimane sissekanne puudutas klassikokkutulekut, siis ehk lühidalt räägingi sellest esimesena..
Kokkutulekule tuli meid kõigest 3 pluss üks tisler..tema sattus sinna kogemata kuna ta käib Liinaga väga tihedalt läbi siis pole midagi imestada ? Kui nüüd mõelda, et meid lõpetaski üleüldse 8 tk siis 3 inimest 8-st on hea tulemus..teistelt ei osanudki muud oodata kui kohale mitte ilmumist..tüüpiline..
Tänu sellele koosviibimisele hakkasin jälle üle mitme aasta Liinaga tihedamini läbi saama..mis on väga tore..kuna ega siiakanti polegi paljusid alles jäänud kellega saaks vabalt kõigest ja kõigist rääkida ilma et sellest keegi kolmas teada saaks..
Õhtu läits kenasti grillisime ja vestlesime ning naersime..meenutasime vanu aegu..uskumatu kui kiiresti aeg ikka läheb..kutseka aeg oli ikka päris vahva..õhtu lõpetasime sonda kõrtsis ?päris detailidesse ma laskuma ei hakka seda ehk kinnises postituses ?
Sai ka palju pilte tehtud kuid kahjuks on need teises kohas ja siia lisada ei saa..need lisan samuti pigem kinnisesse postitusse..
Kuna ma Liinat ei olnud oma 8 aastat näinud, siis ei kujutanud ma üldse ette et kuidas ta elab jne ja üllatus oli suur kui kohale jõudsime..ma küll teadsin et nad ostsid vana talumaja ja seda kõpitsevad aga ma ei arvanud et nad ka loomi peavad ja seda nad just teevadki..neil on oma kanad..kitsed ja 1part..lisaks kaks koera ja kaks kassi..Liina juures olles sain ma üle mitme aasta kodumune süüa ja teate nende poe munade poole ei kisu enam üldse..edaspidi nii kuidas võimalik ma Liinalt mune saangi ? järgmine sõit neile külla ongi kas nüüd homme või ülehomme kuna ta lapsel tuleb sünnipäev.
Lõpetuseks võin öelda et kokkutulek oli igati äge ja tasus raudselt ära..vaheldus argielule ja muule ??

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?