Pannkoogid

No eelmises postituses kirjutasin et tegin täna meile hommikuks pannkooke..tegemist ikka selle tervislikuma versiooniga ? retsepti leidsin siit (LINK).

Retseptis kirjutab et tulevad paksud lusikakoogid ja et tainas peab jääma hapukoorepaksusega..no reaalsus oli minul küll teine..esiteks paksud need koogid küll ei tulnud aga see-eest nii mõnusalt õhulised ja nii nii maitsvad ? ja hapukoorepaksusest ei saa ka rääkida..ikkagi suht vedel jäi ja riisijahu läks mul ikka rohkem kui retseptis ette antud( lisasin tunde järgi juurde) võibolla kellegil tuleb täpselt nii välja nagu kirjeldati aga mul sedasi polnud AGA see polegi tähtis..tähtis oli see et need maitselt olid lihtsalt niiii superlux ?

Kuidas ma siis neid valmistasin..ma mõtlen just seda praadimise poolt ? praadisin oliiviõliga ja ootasin kuni taigen oli küpsenud ehk siis hästi palju mulle siis alles keerasin teise poole, sest kuna taigen jäi ju suht vedel ikkagi, oleks kõik see ümberpööramisel mööda panni laiali valgunud. 

20160225_100438

Pannukad tulid ilusad pruunid..just sellised nagu mulle meeldivad..sellest kogusest piisab täiesti neljaliikmelisele perekonnale..mulle piisas 6-st..tibi sõi kolm ära ja rohkem ei jaksanud ? kõrvale tegin maasika toormoosi suhkruasendajaga ? plikale õige suhkruga ?

Soovitan järgi proovida ? ah jaa jahust kasutasin riisijahu ?

img1456395413244

 

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?