Päevamenüü

Mh sirvisin siin veidi blogisid kui tibi hilist lõunauinakut magas ja jäi silma et osad peavad toidupäevikut ehk siis pildistavad iga päev oma sööke ja riputavad üles blogisse. Mina polegi seda teinud. Jah ma jagan küll retsepte oma lemmikroogadest ja lõpus on alati ka pilt aga vot sellise asja peale pole ma üldse tulnud et võiks ju ka näiteks nädala menüüd üles panna või päeva oma või midagi taolist. Noh esimene kord on ikka esimene kord ja mõtlesin siis et teen esimese katsetuse oma tänasest menüüst. Mul on alati igaks päevaks kõik läbi mõeldud mida teen ja kui palju jne. Välja arvatud puhkepäevadel, siis teen ma seda hommikul. Tööpäevadeks jh olen juba eelneval vabal päeval kõik ettevalmistused teinud..lihtsalt võtad kapist ja sööd. Aga ok teeme katset siis. Mainin et sööme iga 4 tunni tagant. Tööl olles jääb esimese ja teise söögikorra vahele väga pikk aeg..oma kuus tundi..siis on mul vahepala, millest kirjutasin SIIN

Meie tänaseks hommikusöögiks olid pannkoogid, mille retseptist rääkisin SIIN 

20160225_101712

Lõunasöögiks oli preilile tatrahelbepuder, millest mul pilti pole ja mina sõin kamavahtu, mille retsept ka SIIN kirjas.

20160224_165926

Õhtusöögiks oli meil juustune kanapasta mille retsepti ma veel jaganud pole aga teen seda järgmises postituses kindlasti ? 

20160225_193336

Hiliseks õhtusöögiks jääb klaas keefiri ja 1 õun ?? arvan et sellest vast pilti pole vaja..ei ole nagu midagi erilist ?

Seda kui palju minu toidukord grammides kaalub ma ei tea, sest viimasel ajal teen ma kava järgi nii et korrutan oma toiduained näiteks kolme või nelja söögikorraga ja siis kui valmis jagan ära ja nii teangi oma portsionit ja alati kui võimalik on toidu kõrval ka värsket ? Ja sellepärast ei ole ma ka retsepte jagades kunagi konkreetseid koguseid andnud..igaüks saab katsetada ja oma fantaasial lennata lasta ? samuti ei loe ma ise kilokaloreid, sest seda teeb minu eest juba süsteem, milleks ma siis eraldi vaeva pean nägema või pigem üleliigset tegevust ?

Aga vot selline ongi või oligi minu päevamenüü ?

Lõpetuseks üks pilt mammust, kes naudib õhtusööki ?

20160225_193507

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?