On ikka kevad

Päris pikk vahe on nüüd minu viimasest postitusest jäänud. No mis teha..viimasel ajal on seda ajakest kuidagi kitsavõitu kätte jäänud..ei jõua kõike korraga ?
Kuidas siis läinud on? Noh ütleme nii et võiks paremini. Plika jäi jälle haigeks eelmise nädala reede öösel..tõusis kõrge palavik..alles me ju olime tõbised ja saime terveks aprilli algul..nädalakese sai kõik korras oldud ja no nüüd uuesti, ainult et seekord tundub asi kahtlasem..palavik oli meil 5 päeva..esimesed kolm päeva ikka kõrge, nii et paar tööpäeva jäid mul jälle vahele..kaks päeva oli selline stabiilbe 37.5 palavik. Kuna reede öösel ta haigeks jäi, siis seekord kutsusin kohe arsti koju, et saaks asjale kohe jaole ja nädalavahetus oli ka ees. No arst vaatas ta üle ja kirjutas meile AB välja ja seekord kimbutab ka hirmus köha, siis peame võtma ka köhasiirupit. Jaa hea öelda, et peab rohtu võtma kui plika seda üldse teha ei taha..nii kui ta rohu purku näeb..vahet pole kas palavikualandajat või ab või prospan..pistab röökima nagu ratta peal ja jookseb eest ära..oeh pojaga tema vanuses pold seda probleemi..kui oli haige võttis rohud ära ja ei kisa ega tagaajamist..tibi seevastu keeldub kategooriliselt kõigest..nii raske on lapsele rohtu anda kui ta nutab ja on nagu propeller süles..käed-jalad käivad ja vajadusel lööb hambad ka sisse..mulle on jäänud millegipärast tunne et need ab mis arst kirjutas ei sobi talle, sest plika on jube nutune..kõht kinni..kuidagi kogu aeg väsinud..söögiisu ka teisel jube kehv..vot sellisena pole ma veel mammut näinud..kuna eile ta oksendas hommikul ab välja siis rohkem ma polegi seda andnud..täna õhtupoole on arsti juures kontrollkäik ka..vaatab mida näidud näitavad..see kõik on kuidagi nii kurnav ja stressav..ka minul pole erilist söögiisu..kodus veel nokin aga tööl pole seda isukest üldse..sunnin endale seda toitu kurgust alla või lihtsalt jätangi söömata ?
Mammul on see üldse sünnnist saadik olla kolmandat korda haige ja seekord tundub minu jaoks kõige raskem ja kauakestvam. Haiguslehte ma seekord ei võtnud kuna alles ma istusin sellel ja ega kui eelneval aastal tööl ei käinud siis mingeid rahasid kah oodata pole..nii et pole üldse kasulik..
Elamine on ka nii sassis et ei tea kes seda küll koristama hakkaks..no ei jõua lihtsalt..tibi on nagu takjas küljes.. eks kerge ning kiire kraamimise saab tehtud aga oleks ikka korralikku koristust vaja..noh kui ennem ei jõua siis 14-ks maiks peab kindlasti suurpuhastus tehtud olema, sest pojal tuleb juubel ja sünnipäeva peame ikka kodus nagu alati ja ilmadega on meil ka siiamaani vedanud..on olnyd ilus päikesepaisteline ja soe..lubatakse ka sel korral ilusat ilma aga eks siis paista ?
Eelmisel nädalal käis vanem laps ELO’ga Läti reisul..laima šokolaadimuuseumis ja jurmalas ning mingi loss oli ka mille nimi hetkel meelde ei tule kuidagi..igatahes oli tal väga tore ja oli väga rahul ? sellega oli ka alguses oma lugu..nimelt täpselt nädal enne reisu jäi poiss haigeks..köha ja nohu..mõtlesime et no kena lugu küll kas nüüd Lätti pääsebki..egas midagi tegi kolm korda auru ja võttis köhasiirupit ja ravis nohu ning tärpentiinitas oma varbaid ja kõri..igatages paistis sest kasu olema kuna päev enne minekut oli ta piisavalt terve selleks. Muidugi hinge veidi jäi kripeldama et kuidas ta seal hakkama saab jne..noh tüüpiline lastevanemate mure onju ? aga kõik oli korras olnud.
Loodan et teil on kergemini läinud ja kevadised haigused kaarega mööda lidunud ?

Lõpetuseks lihtsalt üks pildike tõbisest ?

20160420_101504

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?