Niisama lobajuttu ühest ja teisest

Soo soo..saabki tänasega minu haigusleht läbi ja aeg on taas tööle minna..tervis on nii enam-vähem..plika ärkab öösiti paar korda selle peale, et röga valgub kurku ja see ajab teda köhima..mul oli ka jama, et öösiti magada ei saanud köha pärast ja sain kolmeks päevaks ab kuuri peale..kuramus küll kui kallis lõbu on haige olla..need kolm tabletti maksid ümmarguselt 8 euri ja see oli veel 50% soodusega..kujutate ette mis selle täishind siis veel on ja need on KÕIGEST KOLM TABLA..jube ikka..aga aitasid küll..ma saan nüüd öösiti vähemalt magada.
Kuna homme on tööle minek, siis täna vaaritasin kahe potitäie süüa..vaja ju tööle kaasa võtta nii endal kui Atsil ja Gaido tahab kodus ka süüa kui ta just vanaema juures pole ja seal ei söö..mmm aga toidud tulid täna väga head..ühes tegin hakklihasuppi ja teises riisi-aedviljapada ? hetkel lasen leiba luusse nagu öeldakse ning hiljem teen veel leivasuppi ka magustoiduks ? siis peab veel toad üle käima ja pesus ning saabki ülejäänu päeva lebotada ?
Ja missugune ilus ilm täna on..varjus näitab 17.8 kraadi sooja nagu suvi juba ? ainult et tuul on jube tugev vat et viib lendu..kevad on ilus aeg aga ka kõige nõmedam kui algab kuivus, sest siis on kulupõlengud ja meil on kohe maja kõrval suur põld, mis tavaliselt ikka iga kevade põleb..õnneks nii suurt põlengut pole olnud nagu mõni aasta tagasi, kus terve põld oli lausleekides ja tugev tuul veel majade poole..terve alev oli suitsu täis nii et naabermajagi polnud näha..peab ütlema et hirm oli nahavahel küll.
Tibi on ka juba poole üheksast üleval ja ikka ei taha veel magama minna no ja kus siis saab kui venna koolist koju tuli ? Õnneks on kass täna rahulik ja peputa siin..tal nimelt on jooksukas..kolmas päev..Vinku on meil see vaeseke keda kass päev ja öö piinab siis ? õnneks ta ei karju meil nagu mõnedel on kombeks kräunuda..paistab et hakkab vaikselt mööda minema, sest jookseb teine mööda elamist ringi ja sellise pahareti nägu peas ? Hetkel on üldse kuhugile kadunud, ju vist magab tagumik laiali üleval toas ?
Aga nüüd lähen mina teen endale kohvi ja siis tegutsen edasi.
Ilusat kevade jätku teile ning minge õue ilma nautima ???

20160404_133616

 

 

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?