⛄⛄⛄⛄

Vahepeal kui meil see lumi siin maha tuli ja oli mõnusalt jahe..hakkas tekkima juba selline mõnus jõulutunne..teate küll seda kui puhkepäeval ärkad veidi varem ülesse..õues parajalt hämar aga lund vaikselt sajab..ahjus puud praksuvad ning kuum kohvikruus käes ning lösutad diivanil või tugitoolis ja naudid sellist olemist..kõik teised veel magavad..no kui mitte kõik siis osad kindlasti teavad seda ? Aga siis korraga tulid mingid plusskraadid ja kogu lumevaip sulas ära ja ümberringi on must maa..selline masekas tekkis kohe..no tõesti ei taha järjekordselt neid musti jõule ? liiga pime ja kõle ning ei ole seda õiget pühademeeleolu..lastel muidugi vahet pole kas lume või lumeta..peaasi et ikka päkapikud käivad ja jõululaupäeval jõuluvana neid meeles peab.
Nädala alguses tegin juba ühe portsu piparkoogitainastki jääkambrisse valmis ning osa sellest kogusest küpsetasin prooviks äragi..väga head tulid kui välja arvata see, et viimase plaaditäie liiga kauaks ahju unustasin ja ust lahti tehes sealt sinist suitsu näkku paiskas ning piparkoogid mustad olid..nii see on kui unustad ennast lapsega tegelema ? Nagu igal aastal nii ka sel korral üritan mingisuguse piparkoogimaja valmis nikerdada..see juba nagu traditsiooniks kujunenud ? Mis puudutab nüüd laste kingikotte siis plikale tean küll mida ostan..õigemini juba olemas..kuna ta suur Frozeni fänn..siis soetasin talle laulvad Anna ja Elsa nukud koos Olafiga aga vanemale lapsele ei oska sel korral küll midagi vaadata..mänguasjadega ta enam ei mängi..samas ps mänge ka ei tahaks osta või mingit muud taolist vidinat..siis ta muud ei teekski kui istuks ninapidi playstatsionis või arvutis..nii et suhteliselt raske temaga..seega kui kellegil on mingi hea mõte siis võiks ju teada anda ?
Käesoleval aastal toimub ka blogijate vahel jõululoos..minu arust väga vahva idee..kink juba valmiski ja ootan õiget hetke millal teele panna..mul ses suhtes loosiga vist vedas et see kellele paki teen on minuga ühest maakonnast..seega ei pea ma muretsema et kingitus pühadeks kohale ei jõua..samas võiksin ju selle ka otse üle anda aga pelgan et selleks mul endal aega ei jagu..detsember on selline raske kuu tööl..kibekiire aeg..praegu hakkasin mõtlema et ei mäletagi kas eelmisel aastal ka taoline üritus oli..vist mitte..vähemalt ei mäleta küll..
Mis nüüd puudutab minu tööd siis vahepeal sai uut ametit õpitud.. kategoorijajuhi oma..kuna oli vaja piimaosakonnas asendajat ja seda mulle pakuti siis mõtlesin et miks mitte..elus õpitu tuleb ju ainult kasuks ja ma ei eksinudki..alguses oli see muidugi jube keeruline..kõik kuidas tellimusi teha ja hinnad jne..kuid mul oli väga hea õpetaja ning väga põhjalik seega aja möödudes sai asi selgemaks kuigi samas tundsin kohutavalt kergendust kui selle ameti esindaja tagasi tööle tuli..see piimariiuli toodete tellimine oli ikka täitsa bingo..kas läheb täppi või mitte..kas jääb liiga väheks või äkki liiga palju..uh..õnneks on see möödas  ? Aga nüüd teist nädalat õpin juba uut kategoorijat ning see tundub tunduvalt raskem olema..mõnes mõttes lihtsam ja samas nagu ei ole ka…nagu ikka on igal pool omad plussid ja miinused..seekord siis õpin kala..juurikad-puuviljad ning maiustused…peab tunnistama et see koht istub mulle isegi paremini..rohkem tegemist..päris rahul ma endage veel siiski pole..kõik võtab aega et jääks külge kuidas mida arvestada jne aga küll see ajapikku tuleb..arenguruumi veel küllaga ? Minu põhiviga on see et nõuan endalt liiga palju..sean liiga kõrged eesmärgid ja kui ma neid ei täida nii nagu tahaksin siis olen ikka väga pettunud..võib öelda et varem ma nii palju sellele tähelepanu ei pööranud kui nüüd..see vist käib äkki vanusega kaasas ?
Lõpetuseks väike pildike ning soovime kõigile imeilusat nädalavahetust ja ilusat esimest adventi ??

img_20161125_190822

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?