Mingi masendus või mis toimub?

Minu toitumisega toimuvad viimasel ajal mingid kahtlased lood. Ma ei oska seletada miks aga no ei ole mul seda söögiisukest ja seda eriti tööl. Kodus olles nagu on aga selline tüütuse tunne tuleb peale kui on vaja süüa tegema hakata. Tahaks midagi teha aga kui hakkan retsepte sorteerima on selline tülpimus et johhaidii..seda ei taha..seda ka mitte..pähh ma ei viitsi sellega jamada..no seda ka ei taha..oeh..raske..teen siis külmkapiukse laht ja no ei ole midagi mida tahaks ? täiesti katastroof minu jaoks..kuidas saada seda isukust tagasi..no ega ma nüüd päris näljas ka pole..midagi ikka näksin aga ega see just eriti tervislik küll pole..no toon näite..tööl..hommikul pole üldse mitte mingit isu aga teen ühe singi-leiva ja müslit ka aga võileib jääb poolikuks ja müsli samuti..kohvi joon ära..lõunapausi ajal joon kohvi ja söön ühe saiakese sest muu ei lähe alla no ja õhtupausil lausa sunnin midagi kurgust neelama. Ma ei tea kas see masekas on peal sellepärast et tibi on haige ja muretsen tema pärast või on asi milleski muus..alateadvuses midagi? Ei tea kohe..täna võin ennast kiita küll kuna hommikusöögiks tegin odrajahuputru..praemuna ja magustoiduks kohupiimakreem ning ma sõin kõik ettenähtud ära. Varsti tulebki uus söögikord aga ma ei tea mida..sest on vaja teha midagi mida ka plika sööks..haiguse ajal on ta nii pirtsakas ja valiv et jube. 

Kui nüüd rääkida mõõtudest ja kaalust siis nendega on küll kõik korras ja langevad tasapisi..loodan et nüüd see minu söögiisutus liialt põntsu ei pane..seda ses mõttes et kui nüüd langeb kolinal siis et kolinal kaotatud tagasi ei tuleks koos söögiisuga. 

Ütlen ausalt et motivatsiooni on küllaga..sellest puudust ei tule..rohkem tahaks ikka isukest tagasi saada ?

Viimati kaalusin ja mõõtsin ennast siis 4 aprill kui #mallukagavormi võistlus läbi sai ja siis oli minu kaaluks 75 hetkel siis 73.7..vöö oli siis 81.5 hetkel 80..puus oli 95.5 hetkel 94..käsivars ja reis on samad mis 4 aprillil. Kuigi kodus trenni hetkel ei tee kuna plika haige aga tööl teen palju füüsilist siis olen tähele pannud nii kogemata mõõte võttes et mingisugune muskel on käsivarde tekkinud ? saaks mammu terveks võtaks käed korralikult ette ?? hüppenöör ootab ja tibi saab edukalt hantlite eest kasutada ?

Klõpsutasin mõned pildid ka..tausta pole vaja tähele panna..täna üle hulga aja vaba päev ja tuleb alles koristama hakata ?

img1461411469957

Kuidas siis isu korda saada? 

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?