Mingi ….. kari??

Seekordses postituses olen konkreetne ja veidi tõre sest muudmoodi lihtsalt ei saa.

No ei saa üle ega ümber me facebook’st..on ju nii kuum koht see kus oma vaba aega veeta või kuidas? Igasugu kommuunid ja grupid küll müüakse ja ostetakse ja otsitakse ja muidugi need kõige kuumemad grupid on need beebigrupid onju? Pean tunnistama et minagi kuulun nii mõnessegi “sekti” aga mulle on teatud grupist jäänud mulje et mõned inimesed ei saa aru kus asetseb see piir mida võiks internetti riputada ja mida mitte. Eks ole..seda räägin mina kes täiesti avalikult näitab ja kirjutab oma igapäevaelust ? No mina olen mina..mina ei karda kriitikat ja olen täiesti ükskõikne negatiivsele suhtumisele mis on suunatud minu pihta, seda esineb muidugi üliharva..enamjaolt mitte ? AGA Aga mis mind siis ajendas üldse seda storyt siia kirjutama? No eks eelkõige see et (nii palju austust mul teiste vastu on et nimesid ei nimeta jne) kirjutatakse ühte aga käitumismaneer on hoopis vastupidine..et nagu ise ka aru saad mida teed või? No selliseid situatsioone on kindlasti paljudes gruppides läbi käinud kus koos istuvad oma 100-200 või enam naist kellel hormoonid möllavad või lihtsalt on sitt tuju ja tahaks kellegile käru keerata või lihtsalt oma sõnadega salvata. Põhimõte siis selline et keegi kes kuulub mitmesse kohta kirjutab teise gruppi esimese grupi teema et seda kommenteerida, loomulikult keegi nimesid ei maini ega midagist aga siis hiljem avastatakse et oih ups keegi on selle teema copynud ja laiali jaganud või mis iganes, kuigi reeglite kohaselt see on keelatud! Oh milline jaanika-paanika kohe avaldub..üks süüdistab ühte..teine teist, siis ähvardatakse grupist välja viskamisega..no helloo..mis või kes me oleme? Mingi pubekate kari keset turu platsi või? Minu teada ikka täiskasvanud inimesed, kes peaksid aru saama milline on õige käitumine, mida VÕIB ja mida EI TASUKS netiavarustesse kribada ja siis hiljem süüdistada selles kedagi kolmandat onju? Või ei? Kui oskasid kirjutada siis oska ka vastutada sest lõppkokkuvõttes oled süüdi ikka sina kallis teemaalgataja, süüdi selles et ei tasuks ühe grupi teemat teises grupis arutada! Ons siis vaja mainida et seal räägiti sellest või näidati seda või mis iganes. Kui sa ei taha probleeme või kohe ei saa teisiti kui peab suu tühjaks rääkima, siis tuleb osata seda ka teha, nii et kumbki pool ei saa väita et vot see on ju siit ja siis pole ka muud karta. Aga muidu………..

Ja mul pole tõesti tahtmist ega viitsimust lugeda et järjekordselt keegi mingi jamaga hakkama saanud ja tänu sellele karistuseks lihtsalt visatakse välja.

Aga siit tuleb küsimus et miks ma siis ikka veel sitsin sellistes kohtades? Lihtne, aeg-ajalt saan küsimustele vastuseid ja mulle meeldib kui saan ISE kellegile kasulik olla sellega et jagan oma kogemusi laste vallas. Kui nüüd see draama-maama ka ära jääks oleks kõik ju super ???

Mina leian et kui tegemist on beebigrupiga ja tõesti ilma kätšita ei saa siis kirjutage edaspidi ainult vastavalt teemale millele viitab grupi nimi. 

Aga on ka väga lahedaid kohti kus ma teemasid lugemas käin..ja mis kõige tähtsam ei mingit üleliigset seebiooperit..mulle meeldib kui asi toimib ja on korras. 

Kas olete nõus?

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?