Mine või hulluks!!

Eile oli siis ämmal sünnipäev ja loomulikult oli meil kavas õhtu sealt läbi hüpata nagu ikka..mis meil viga hüpata kui ämm üle maja elab :)

See selleks..igatahes läks siis Ats oma vennaga linna poodi et midagi kingiks vaadata..kuna ta pole isegi vihjanud mida sooviks andsin mehel nõu et vaadaku mingi kinkekaart..käib tuulutab ennast veidike mõni päev linnas ja vaatab ise endale mida tal vaja on..

Ok läksidki siis ja mina jäin lastega koju..ootasin millal telefonil aku saab täis laetud et siis minekule sättida..aku täis saatsin vanema lapse ees juba ära koos oma telefoni ja tibi asjadega, et mul ei ripuks käe otsaks mitte midagi üleliigset ning saaksin mammuga rahulikult vanaema juurde jalutada…valisin juba riided välja panime riidesse ja hakkasin talle siis kombekat selga panema ja saapaid jalga ja siis see tuligi.. no kuradi kurat ma ei saa aru mis moodi neid fucking laste jalanõusid valmistatakse?? no üldse ei saa neid jalga, tee või tina. Meil on 6 paari saapaid ja mitte ühelgi ei saanud kanda sisse ja ega ma talle ju neid jalga ka rippuma ei jäta kuidas siis laps nendega kõndima peaks, tagatipuks on saapad tinarasked..kas tõesti on nii raske teha kergeid samas hästi jalga istuvat jalanõud?? Ma lihtsat vihastasin ennast siniseks ausõna..need saapad lendasid mul laia kaarega kööginurka ja elusees ei ürita neid talle enam jalga panna..milleks?? Et jälle närvitsema hakata? Ei aitäh..lapsele tegi see kõik muidugi nalja kuigi ega tal seda kannatust ka eriti ei ole..oli näha et juba tüdinenud ja soojas toas hakkab palav ka juba..tagatipuks jõudsin mõtelda sedagi et vjso rohkem mul talle pole midagi sinna varba otsa panna ja ei lähegi kuskile..siis aga mõtlesin et ei ikka peal telefon ja asjad juba seal ja õnne peab ikka ka soovima..nii ma siis tuhlasin jalanõu kotis ja leidsin kummikud ja need läksid lupsti ilusasti jalga ja nii me siis kummikutes läksimegi :)  Aga ega me siis terve talve kummikutes käia saa :( 

Sellest lähtuvalt on mul teie kallid emmed küsimus et mida teie lapsed kannavad?

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?