Metsaskäik

Nagu ma eile mainisin, et lähen täna metsa, siis seda ma ka tegingi. Tavaliselt ma sinna eriti ei roni kuna ma kardan jubedalt madusid aga mõtlesin seekord et võtan siis ennast kokku:  I’ll be fine!

Hommik algas mul suhteliselt vara, kell kuus juba..jah mul on puhkus aga noh mis teha..koolilaps tahab süüa ja lasteaialaps riidesse sättimist ja soengu seadmist ja kuna leppisime kokku et puhkuse ajal viin mina nad kooli-lasteaeda, siis tuleb ka ennast enam-vähem vinks vonks korda teha 😊(küll on hea, et nii kool kui lasteaed ühes majas asuvad 😉)  sp ma nii vara ärkangi..lapsed ajan nii veerand kaheksa paiku alles ülesse kuigi tibi on vahest nagu kõpsti veidi peale mind üleval..nii ta siis lebotab diivanil teki all ja vaatab multikaid kuni on paras aeg sättima hakata.
Lapsed viidud sai veidi kodus koristatud ja tuligi liikuda Jõhvi suunas..enne seda käisin veel Selverist läbi ja haarasin ühe koogi😉 nagu lubatud..
Mh aga meie seenelkäigust sai pigem marjalkäik 😀
Seenehooaeg hakkab vist juba läbi saama või on kõik lihtsalt juba tühjaks tehtud, ei tahtnud eriti kaugele sõita ka kuna oleks pidanud selleks autol paagi täis panema aga teinekord targem😉 kumbki meist sai.. noh ütleme.. seeneomleti saame tehtud 😉

ja lisaks paneme marju jääkambrisse 😊 ma ajan alati segamini kas need mis metsas kasvavad on pohlad või jõhvikad, sest kumbki neist see soises pinnas kasvab..vist.. Lisaks leidsime teisigi seeni aga kuna eriline seenetundja pole siis tundmatuid ei näpi aga pildistasin küll..

Aga teate metsa lähen ma siiski veel, kasvõi niisama jalutama. Täna oli lihtsalt võrratult ilus ilm. Kopsud värsket õhku täis ja hea olla 😊 Ja kui kaunis..vaikne..ja ei ühtegi ussi 😁

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?