Mai-Lii

Mõelda vaid et varsti on juba kuu aega sellest kui saime lutist lahti ja see läks vägagi kergelt..mina kujutasin ikka seda ette magamata ööde ja suure jonniga aga läks hoopis valutumalt ?
Mis puudutab aga potil käimist, siis ma ei tea kohe..jh ta võib potil istuda kasvõi pool tundi aga sinna sisse ei tee ta midagi..tuleb potilt ja kaob vaikselt nurga taha ja pissib püksi..muidugi on ta siis veidi ehmunud näoga kuna ta ei saa aru miks kõik mööda jalgu alla siriseb ? päeval me mähkmeid ei kanna kui kodus oleme..ainult magamise ajal..mul pole õrna aimugi mis nipiga saab plikat potti ka midagi tegema…nukkusid ja karusid topib küll sinna jne..
Tibi on meil suur kallistaja ja musitaja..kui keegi meist ära läheb siis on vaja kalli-kalli ja musi teha alles siis võib ära minna või siis lihtsalt niisama lambist tuleb tal selline tuju et tahab kõiki vahetpidamata kallistada? siis on tal kombeks oma mänguasjadele nagu nukkudele või karudele süüa anda..see näeb välja umbes nii et plika võtab oma söögi..olgu selleks siis puder või pannkoogid moosiga..kastab pupujuku sinna nägupidi sisse ja räägib nämm nämm..pärast muidugi üritab näo puhtaks ka teha aga väga valesse kohta ?
Lisaks on ta jube uudishimulik..ta peab kõik teada saama..mis?miks? Jne..ma ei jõua nii palju vastatagi kui tema küsib ? räägib juba arusaadavalt..päris pikki lauseid küll moodustada ei oska aga enam-vähem ? Hakkab vaikselt ka koristamisele pihta saama..kui palun vennal toa ära koristada siis läheb aitab ka..muidugi toa segamini ajamiseks kuulub tal vähem kui minut ? ja siis on selline tunne nagu tuumapomm oleks keset tuba plahvatanud ?
Vahest võib ta niisama kiusu pärast ka viriseda ja jonnida või niisama närvidel mängida nagu eile magama mineku aeg..tavaliselt on ikka nii et kui magama läheme siis veidike keerutab ja jääbki magama aga eila oli tal vaja hakata minu peal hüppama..turnima..liugu laskma..mööda tuba ringi joosta..kõrva karjuda ja siis viskaski mul nii kopsu üle maksa et saatsin hoopis issi ta magama panema no ja muidugi ei tehtud temaga totrusi vaid jäigi ilusasti tuttu..üleüldse on ta temaga rahulikum kui minuga..
Kui keegi meile külla tuleb hõikab ta juba kaugelt tsauuu ja kui ära minnakse siis lehvitab..venna on ta suurim sõber kui nii öelda..ainult et venna ei taha sugugi kõike mänge temaga mängida ja vahest läheb tibi ikka üleannetuks ka..hakkab asju loopima valimatult..endale teeb muidugi nalja aga ta ei saa aru et kui viskab klotsiga võib keegi kõvasti haiget saada..räägi või ära räägi..see läheb tal ühest kõrvast sisse ja teisest välja..täpselt sama käib teiste asjade kohta..hüppab diivanil..keelan ja ütlen et kukud ja saad haiget aga ei kuulata..kukubki ja siis kisa lahti..kui nüüd arvata et rahu majas..siis eksite rängalt kuna viis minutit hiljem teeb ta täpselt sama..oeh..Gaidoga oli ses suhtes kergem piisas kui jäi näiteks näpp kapiukse vahele ja ta ei näppinud seda enam kunagi aga plikat see ei huvita..ta laseb täpselt sama lauluga edasi..
26 augustil saab tibi juba kahe aastaseks..siis on meil ka süsti aeg..lükkan selle veidi edasi..peale sünnipäeva pidamist kuna ei tea ju kuidas see tema organismi mõjutab..siiamaani pole midagi ühegi süstiga olnud..ptüi..ptüi..
Lõpetuseks mõned pildid mammust ?

20160803_14030320160803_140250

20160803_134839

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?