Lõpuks

Lõpuks saabusid minu kauaoodatud puhkepäevad ja tervelt kolm päeva ka veel ? mõtlete et mis siin nii erilist on..noh teate kui olete eelnevalt kaks korda 12h tööl olnud ja üks vaba päev ja siis jälle kolm 12tunnist tööpäeva järjest siis lihtsalt on nii..eile oli veel selline kuupäev ka et inimestel said oma pensionid ja muud toetused kätte ja siis oli meil seal swedi pangaautomaadi taga hommiku kaheksast õhtu viieni kogu aeg selline saba kuni välisusteni peaaegu välja et mõtlesin: sellele vist küll lõppu ei tule. Ok ma saan aru et kui inimene läheb turule ostma varusid või sõiduraha vaja, et siis võtta sularaha aga no sellistest penskaritest ma ei saa ega hakkagi aru saama kes võtavad terve oma pensi välja..milleks? Et koguda raha sukasäärde? Ja siis on veel kamp selliseid kes selle asemel et võtta paras kogus väikseimad kupüüre, võtavad selle viiekümnese ja tulevad siis poodi võtavad paki nätsu ja maksavad selle suure rahatähega..mis me nagu oleme pank või? Ega meil pole hommikul sellistes kogustes sularaha et siin igaühele niimoodi tagasi anda.
Mis mind aga eile jummala tigedaks ajas olid turvad. Mina ei tea mille eest neile palka makstakse kui oma tööga hakkama ei saada. Milles siis point..nimelt kuulub nende kohustuste hulka ka kassapidaja või ükskõik kelle turvamine kellel on suuremas koguses sularaha vaja kuhugile punktist a punkti b toimetada. Noh aga keda seda eile tegemas ei olnud?? Eks ikka turva. Ma olin nii fucking tige…

pissed-off

Peab ütlema et nende õnn oli see et mul oli palju kliente ja et nad oma kunkus luku taga istuvad, sest vastasel juhul oleks ma neile sellise peapesu teinud aga kaebuse kavatsen nende kohta kindlasti esitada..seda asja ma nii ei jäta!! Kurat kui sa seda tööd ei viitsi või ei taha teha mine minema siis aga selliseid lontruseid ka vaja ei ole!! Üleüldse on mul tunne et nad magavad seal ruumis. Juhatajale ütlesin ka et ta nad korrale kutsuks aga noh ma sellele erilist lootust ei pane. Kui ise midagi ei tee siis jh…
Aga veidi rõõmsamas toonis jätkame.    Täna kavatsen ma ainult puhata..eks veidike ikka koristan ja teen süüa ka aga midagi suurt ette ei võta. Ma olen selleks liiga väsinud. Füüsiliselt küll vähem aga rohkem just vaimselt,sest eile oli meil ikka hullumaja..kogu aeg nagu orav rattal..kliente oli nii et tapab.
Noh nagu arvata võis siis ega mammu mul kaua magada ei lasknud..juba kolmveerand kaheksa ajas mu ülesse..ärkasin kerge peavaluga..ma ei tea mis see viimasel ajal toimub aga esimene tööpäev on mul peavaludega ja esimene puhkepäv algab kerge peavaluga..imelik..igatahes kuna aeti ülesse, siis ronisime alla ja tegin endale esimese asjana kohvi ja tablalaksu et koheselt ebameeldivast tuikamisest lahti saada ning just siis kui tahtsin tagumiku diivanile lajatada tuli vanem laps mul teiselt korruselt alla ja nõudis süüa aga kuna ma ei viitsinud ise nii vara majandada siis ütlesin et tehku ise. Ja oligi nõus..küsis mis teha ja juhendamisel tegi röstsepikud..praemunad ning vorpis nendest meile kõigile kerge inglise hommikusöögi ?? tubli poiss ??
Kümne paiku läks ta õue lumme möllama. Meie tibiga aga vaatasime multikaid sest papa magas veel. Ta tuli alles üheteist paiku ülesse..hea uni..mis muud ma oskan kosta..
Kuna preila meil suvatses vara ärgata siis jäi ta ka varakult lõunaunne..nüüdseks on ta juba 40 minutit maganud ?

Lõpetuseks üks pildike Mai-Lii’st kes ükspäev proovis kuidas lumi maitseb ?

20160225_141448

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?