Lihtsalt juttu

Õues on lihtsalt nii imeliselt ilus..soe ja mõnus..nautige niikauaks kui seda on..meie just hetk tagasi tulime tuppa sest kõht läks tühjaks ? ning loodetavasti jääb varsti lõunaunne ka siis saaksin kassiliivakasti tühjendama hakata..tegelikult oleks nii palju vaja teha..koristada ja kindlasti peab jõudma veel tänaseks ja homseks söögid teha..homme ju jälle tööl..just olingi kolm päeva ja täna ainuke vaba siis üks tööl jälle üks vaba ja kolm tööl..suhteliselt väsitav ja koduseid asju ei jõuagi eriti toimetada aga mis teha..tööjõu puudus kui öelda otse ? järgmine nädal tuleb aga suurem koristus teha kuna vanemal lapsel on juubel ja laupäeval läheb selle tähistamiseks ? meil on siamaani alati ilmadega vedanud..soe ja päiksepaisteline..loodan et on ka sel korral nii..saab grilli ja värki ?? ning hoov on rõkkavaid lapsi ja täiskasvanuid täis ??
Sel aastal mina oma pead kingiga vaevama ei pea..ostab ise mida heaks arvab..ta juba nii suur ja huvid muutuvad..mänguautodest ja legodest välja kasvanud ? nüüd on huviorbiidis Playstatsioni teatud mängud ja arvuti..üldse on tal tehnikahuvi..käib ka robootikaringis..ning alles hiljuti sai endale veel ühe huviala aga seda peab veidi putitama ja ka varustuse soetama ?

IMG_20160501_190630

Tegemist siis mini bikega, mis kannatab raskust kuni sada kilo ? Gaidol saab põnev olema.
12 Mail aga lähen Tallinnasse ennast veidi tuulutama ehk siis väikesele peole mis on teatud ringkonnale mõeldud kui nii võib öelda..varasematel aastatel ma pole saanud minna aga seekord saan ? kuna peab olema ka suht pidulikult riides siis minu jaoks on see kohe keeruline ? ma pole juba mitu aastat ennast nii üles löönud kui seekord seda teen ? luban et panen fb pildi ka üles ?
Nüüd aga joon oma kohvi lõpuni ja ehk vajub preila lõpuks unne ka ära ??

Lõpetuseks pildike mammust mis tehtud volbriööl ?20160430_203711

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?