Laupäevake

Teate kui hea on lebotada? Lihtsalt vedeleda ja teha mitte midagi ?! Noh eks süüa pidin ikka tegema..lapsed nõuavad aga muud ei viitsinud küll teha. Kuna mul on nüüd kolm puhkepäeva ja eile neist oli esimene ning väljas oli lihtsalt super lux ilm, siis otsustasingi et ei tee sel päeval midagi peale vedelemise..võtan päikest ja lihtsalt naudin ? õnneks elamine väga segi polnud pööratud..seega polnud koristamise pärast pead vaja vaevata ? isegi söögitegemisega mitte, sest tulime ideele et hoopis grillime kala ja veidi vorste..kõrvale rohelist salatit ja arbuusi ning ongi kõik..kes see sellise kuumusega ikka viitsib pliidi ääres rassida mh?! Kui võimalus siis ikka värskes õhus eksju!? Sellega seoses mõtlesime et edaspidi kui satume kõik ühel ajal kodus olema ja ilma kannatab siis ei kopita toas vaid söömegi õues ??

IMG_20160702_185839

<

p style=”text-align: left;”>Tibi jäi eila poole nelja paiku magama..möllas teine hommikust saadik õues ja sulistas basseinis..täielik veefänn nagu Gaidogi..istukski ainult vees nagu kala ?? Nukud pisteti ka vette hulpima ?

IMG_20160702_131553
Ootasin siis eile kala..härra küll käis poes aga kõige tähtsama unustas ju ära..KALA..nii ei jäänudki muud üle kui sõitis eile kaks korda linna vahet..mis grillimine see ilma rõõbata ikka oleks..ja see tuli nii hea et keele viis alla ?
Õnneks saab tibi juba süüa normaalsest..nimelt juhtus temaga üleüleeile väike õnnetus..see on see kui ei kuulata mida räägitakse..tassis oma hüppelooma(eeslit) ja tigetses vist veidi ja oli kuidagi õnnetult kukkunud..näoga mats ja maaühendus aga nii õnnetult et hammustas samal ajal keelde..keel oli paistes ja valutas..külma ju peale ei lasta ka panna..nii siis oligi et kui mina töölt koju jõudsin neljapäeval (alles 23.45 ?? tänu tehnikaimedele mis vahest segast peksavad ja kauplust valve alla ei lase panna ?? ) kuulsin tuppa astudes et plika nutab..kui üles tuppa jõudsin..ronis tibi sülle ja nii ta mul kõhule magama jäigi..nii ma siis olin seal..ei ma saanud kuhugile minna..magada eriti ei saanud ja noh riideid ka vahetada ei saanud sest nii kui veidi liigutasin ja üritasin ta pikali panna oma voodisse oli selline nutt lahti nagu maailmalõpp oleks kohe käes..nii ma siis lamasin poolistukil..riided seljas..plika kõhul kuni hommiku viieni siis viimaks keeras ennast ise minu ja Atsi vahele ning ma sain lõpuks vetsus käidud ja riided seljast..hommiku kaheksa paiku üles tulles oli tibi nagu tavaliselt..ergas..rõõmus..siblis ringi…miski ei viidanud sellele et eelmisel päeval midagi juhtus..välja arvatud kui ta keelt vaatasin..parem pool oli paistes aga muud midagi..käesoleval hetkel ei ole tal keel enam ei valus ega paistes..sööb ja joob kõike ?? õnnelik õnnetus võiks kokkuvõtteks öelda..
Öö oli ka imeilus eila..mõnus soe ja vaikne…käisin poole kaheteist paiku õues telki ja tekki ära korjamas..nii igaks juhuks..äkki tibutab midagi..kunagi ju ei tea…õues ringi tuiates oli kuulda kuskilt põllult noorte juttu ja tümakat..mingi jooming vist käis ??

Lõpetuseks veidi pilte ?

20160702_183505

20160628_200147

20160628_195940

20160628_195942
Millega teie eile tegelesite?

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?