Ka sellel aastal tuleb

Nagu paljud blogijad teavad siis ka sellel aastal toimub parimate blogijate valimine ja tunnustamine. No minu jaoks on see täiesti esmakordne kogemus ja mõtlengi siin et mida teha? Kanditeerisin jah..uudishimu ju suur aga kas 11 juuni ka kohale minna. Seda sellepärast, et päris palju rahvast tuleb kindlasti kokku ja ma pole eriti nii suure rahvahulgaga harjunud. Samas kui ei lähe, siis ju ei saagi teada..onju..järelikult ikka peaks minema. Mingi popp blogija ma nüüd küll ei ole ? kuigi paras ports lugejaid olen saanud..ju siis ikka kellegile meeldib lugeda ha see on ju ainult tore ? blogi pean eelkõige sellepärast,et mulle meeldib kirjutada ja miks mitte seda ka teistega jagada..see rahustab närve ja on üldse lõbus..raamatu kirjutamine on nagu ühekordne värk aga blogimine kasvõi eluaegne ? kuidas kellele ? 

Kui nüüd tõesti 11 juuni kohale minna, siis mul pole õrna aimugi mida sega panna ja julgestuseks peaksin ikka kellegi kaasa võtma, sest Tallinn on ikka suht keeruline linn minu jaoks..olen seal küll korduvalt käinud aga no ikka ei oska üksi liigelda..liiga keeruline on see kõik..samas kui näiteks Tartus üksi käies probleemi pole..kõik leian üles kui vaja..kuidagi lihtsam on orienteeruda ? 

Ega siin põhimõtteliselt palju pole ju jäänud..see aeg lendab nagu linnutiivul nii et peab vaikselt hakkama ettevalmistusi tegema ja mõtlema keda kaasa võtta.

Kas teie kes samuti kanditeerisite olete juba otsustanud mida selga panna ja kellega koos?

 

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?