Juuksed

Mul on põhiliselt olnud alati lühike soeng..selline täpselt paras, et ei peaks pead vaevama hommikuti kuidas juukseid kinni sättida..kiire ja lihtne..samas mulle meeldivad ka pikad juuksed..vahest nagu lööb selline kiiks pähe, et tahan kasvatada..igasuguseid soenguid teha..eriti mis on palmikutega..
Umbes kuu aega tagasi käis mul jälle selline kiiks peast läbi, et tahan hakata kasvatama..mul üldiselt kasvavad juuksed kiiresti ainuke probleem on, et mida pikemaks, seda õhemaks..aga tahaks nii väga et neid oleks mul rohkem peas..sellised ilusad ja paksud..muidugi kuna mulle enda loomulik värv ei meeldi, see on selline kartulikoore värv..tuhm helepruun, siis tähendab see seda, et ma värvin neid nii korra kuus..vähemalt üritan..eriti fännan ma erksaid juuksevärve..nende miinuseks on aga see, et kuluvad kiiresti välja..erksaid värve olen tavaliselt tellinud SIIT vahest olen kasutanud ka poe omi..põhiliselt on mul pealmised juuksed punased ja alumised kas sinised või mustad..mulle lihtsalt meeldib selline kooslus ja sobib ka..üleni musta ei taha ja blond olen ka olnud aga see pole minulik..teeb mind kuidagi palju vanemaks..
Igatahes ükspäev facebooki sirvides jäi mulle silma üks šampooni reklaam kus kõik kiidavad et kiirendab juustekasvu kuus kuni 4cm ja parandab juuste struktuuri..tundus väga huvitav..kui hinda nägin, mõtlesin et opaa mida hinda?! Aga kui mulle ei sobigi? Siis ju tuulde visatud raha.. Samas kes ei proovi see ei saagi teada..niisiis võtsin kätte ja tellisin ära..homsest hakkan siis katsetama..eks näis kuis mõikab..loodan et toimib..tooted millest räägin on Hair Jazz LINK
On keegi neid isiklikult ja proovinud?  Kas tõesti toimib?

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?