Juba parem ? vähemalt täna küll ?

Kui ma siin eila kribasin, et süüa üldse ei taha ja isutu olek, siis täna oli mul endalegi üllatus kui selline korraliku hommikusöögi tuju tuli ja see on siaamaani..söögiisu noh ? Ei tea kas see on nüüd sellest, et ma enam nii palju ei muretse mammu pärast kuna hullem möödas ja mööda elamist jookseb mul ringi rõõmus ja elav laps ? Igatahes tuju on endalgi väga hea ja ehk sellest ka isu tõusnud ? ma vähemalt lohutan ennast nii ??

Täna hommikul otsustas plika juba enne seitset ülesse tulla..no ei taheta ikka emmel magada lasta..eile mul vedas..ta magas lausa kümneni ja mina ka ? Härra oli ka täna varakult üleval, sest tal oli minek kondiväänaja juurde ? ja peale seda töökohta..hetkel kolivad töökoda mujale. No jõin oma hommikukohvi ära ja mõtlesin siis, et mida toekat võiks süüa kuna kõht lõi täna üle hulga aja pilli. Plika ka jooksis ka mööda tuba ja nõudis süüa ?Otsustasin pudru kasuks ja nagu kava ette nägi..tegin siis riisihelbeputru banaani ja kohupiimakreemiga (asendused). Muidu oli retsept kaerahelbepuder aga vahelduseks mõtlesin et kasutan riisihelbeid ? täitsa hea oli ? mammul nagu kombeks võttis paar ampsu ja oligi kõik. See on väga harva kui ta kõik ära sööb..tavaliselt jääb ikka midagi alles. Lõunaks tegin juustuse kana kartulipüreega. Proovisin uut retsepti. Tegin küll omamoodi aga peab ütlema et väga hea oli. Püree eriti. Vabavarast sai mõnus salat kõrvale ja nämma..keele viis alla. Õhtusöögiks on munanuudlid singiga ja magustoiduks teen vist leivapuru magustoitu. Samutu uued retseptid ning on vaja järgi proovida. Kogused tuleb suured teha kuna järgmised kaks päeva olen tööl ja siis pole aega kokkamiseks. Kõik peab valmis olema, et kapist kaasa haarata.

Kui nüüd tibi veel magama ka jääks kasvõi pooleks tunniks..oleks päris tore..ta ju seitsmest üleval..endal silmad pahupudi peas aga magama keeldub minemast ? Hetkel joob issiga teed ? 

Loodan et järgmised päevad tööl olles ka ikka söögiisu jätkuvalt on ja ei teki sellist isutust uuesti.

Lõpetuseks paar pilti mammust kes viskas mänguasjad kastist välja ja istub nüüd ise nende asemel ??

img1461507585321

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?