Ja nii need hommikud meil on ?

Pean alustama sellest et ma olen ikka udupea küll..juba kolmandat päeva külastavad päkapikud laste jõulusokke ja no minul õnnestub iga õhtu enne magama minekut ära unustada sinna komme pista..no ja enne vanemat last ju ülesse ka kuidagi ei saa ja siis teine istub mul seal diivani nurgas, vaatab multikat ja ütleb: päkapikud jälle ei ole õigel ajal käinud..unustasid vist ära..mis muud kui tuleb lohutada et ju lihtsalt pole jõudnud..ok sobis vist sest nägu läks rõõmsamaks küll ? siinkohale pean rõõmustama et sokid on nurga taga ja jäävad söögilaua ulatusest välja aga sellegipoolest eks sa ürita vaikselt kapist komme haarata ja neid sokki pista kui paberid krõbisevad ja kilekott sahiseb, samal ajal kuulad ega laps laua tagant ära tule, siis oleksin totaalselt pasteet ? Paar päeva on õnneks läinud..edaspidi loodan ikka meeles pidada et maiustused õigel ajal õiges kohas oleksid ? Mammu eriti kommudest ei hooligi..talle teeb rohkem rõõmu kalendri avamine ja sokist leidmine..siis teeb imestuse näo pähe ja ütleb ” ossaa” või ” ooo ”  ja siis tassib nad kas diivanile või nätsutab natuke ja jätab põrandale vedelema..vahest hommikuti või õhtuti tahab ta kamapalle süüa..see käib ka tal omamoodi..panen siis talle pallikesed topsi ja tema läheb kas teleka ette või keset tuba ja teeb nii:

20151203_082050

20151203_082159

Muidugi on tal vaja sinna juurde kindlasti tassida veel muud kraami nagu pildilt näha ja siis nii tunni ajaga on kamapallid söödud..käib ja nokib ? Vot nii need hommikud mul hetkel hakkavad..lisaks veel koolijutsile hommikusöögi valmistamine..kuidas teie hommikud algavad?

Facebook Comments

8 mõtet “Ja nii need hommikud meil on ?

 1. lepmarleen

  Lapsed on ikka nii vahvad !! :)
  Märkasin sul kirjas facebooki smaile ja kuidas neid endale blogisse saaks ? ma tunnen nii suurt huvi!
  Ise olen bloggeris neid mitmeid kordi üritanud sinna leida ja ei saa kuidagi neid.

  Vasta
  1. gelluke Postituse autor

   Lapsed on tõesti vahvad :) Vot nende smailidega on nii, et ma kasutan suurem osa blogides oma nutitelefoni, arvutit kasutan ainult siis kui midagi vaja kokku panna või videot lisada või midagi keerulisemat aga jah muidu on nii et kui mingi idee tuleb kohe kriban nutikasse ära, kusjuures ise olen ka mõelnud et kuidas arvutit kasutades neid smaile saaks ja välja pole mõelnud, eks peab rohkem süvenema sellesse :)

   Vasta
     1. gelluke Postituse autor

      A vot bloggerit ei tea jh..ma seda ei kasuta..kahju et aidata ei saanud..

Siia saad jätta oma kommentaari ?