Hommik

Uh..öö sai üle elatud..vannitoa vahet joostes ja veidike magades..õnneks magas preili hästi, olenemata sellest et tal kõrge palavik oli ja kõri valus. Sain ikka kuidagi läbi une talle süstlaga ka palavikualandajat kolme paiku öösel antud. Ärkas kell kuus ja kohe nii energiat täis ja jutustama. Palavik oli kadunud juba pool tundi enne seda..õnneks..siamaani pole tagasi tulnud aga selle haigusega võib seda täna veel kindlasti ette tulla.
Aga täna oli preili väga tubli ja sain pool seitse hommikul talle 15 min.auru tehtud..algul ikka hakkas röökima ja rapsima aga midagi pold teha auru oli vaja teha..tee või tina..nii ma siis hoidsin teda süles mask näpu otsas ja teise käega hoidsin ta käsi kinni et ta maski kisuma ei hakkaks..seekord rapsis paar korda ainult ja jäi rahulikult istuma..ise samal ajal rääkisin taga et kui tubli tüdruk ta on ja nüüd saame ai aid ravida. Mul hakkas kohe kuidagi kergem kui lõpuks haige lapse kurgule pai sai tehtud ? Noh magada mina ise pole õieti saanud kuna plika tudis terve öö minu kõhul ja nii ma siis poolistukil vedelesin diivanil..vähe mul selg häda ei teinud ja käed ära ei surnud..aga peaasi et mammul hea oli ?
Gaido oli täna järjekordselt pool seitse üleval..kohe üldse ei oska enam teine magada ??
Peab veel välja mõtlena mida täna süüa teha sellist mis mammu kõrile liiga ei tee ja neelata saaks,  sest tahke toit pole hetkel eriti hea süüa.
Veidike ka rõõmsamas toonis. Täna on ju suur reede. Kas olete ka munad juba valmis varunud ja muu sellega kaasas käiv? Meil küll. Tavaliselt kaasneb selle pühaga valge muna hullus ? kõik ostavad just neid kokku. Mina olen aga läinud lihtsamat teed. Ostan alati tavalisi pruune mune ja ka sinna jäävad värvid väga hästi peale nii et erilist vahet pole..lisaks meeldib kasutada ka kleepse. Oleme iga aasta ostnud ka šokolaadimune. See aasta saab Gaido koos õeraasuga neid mööda elamist taga otsida ??
Nii et umbes selline meie päev siis tuleb..keedame ja värvimine mune..otsime šokolaadimune ning ravime mammut.
Ilusaid lihavõttepühi kõigile ???

Lõpetuseks väike pilt meie pisi tõbisest

IMG_20160325_080325

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?