Härra Viiner ?

Sorteerisin siin oma postitusi ja panin tähele et olen rääkinud nii lastest kui elamisest kui muust aga oma loomad olen üldse ära unustanud ? aga selle vea parandame kohe ära ?

Kriblan siis teile kes meie peres veel elavad..eks kindlasti on postitustes läbi jooksnud midagi ja kindlasti ka pilte..ühesõnaga meil on taksipoiss Härra Viiner..aga lühidalt kutsume teda Vinkuks..oeh no ta on ikka selline krutskivend et jube..nüüd suurena on maha rahunenud aga kutsikana tegi ta nii palju pättusi et jube..oeh te lihtsalt ei kujuta ette..kui me Vinku saime, siis oli ta lihtsalt nii nummi ning ei osanud unes ka näha mis meid ees ootas..

Vot nii nummi ??

FB_IMG_1437040727927

Kuna me mehega käisime mõlemad tööl siis oli koer 8 tundi päevas E-R üksi kodus..ega ei saanud ju tema pärast koju jääda..alguses polnud nagu midagi kui välja arvata vaiba peale kusemine ja sittumine no arusaadav ka kuigi tal oli spetsiaalne koht olemas kus asjatada aga ju siis karvane vaip sobis paremini..lõpuks saime sellest kombest lahti..ok nii kui ühe asja said korda tuli uus komme kohe asemele..ma ikka siamaani arvan et ta tegi seda kõike kättemaksuks et pidi nelja seina vahel olema..suvel oli hea, siis jätsime ta terveks päevaks õue ja see talle meeldis..muidugi kui igav hakkas siis näris ennast läbi naabriaia ämma juurde..nii et kui töölt koju jõudsime ja koer vastu tervitama ei tulnud oli selge kuskohas ta oli..ses suhtes on siamaani hea et ta ei lähe võõrsile kolama vaid põrutab otsejoones ämma juurde ? 

Mis ta siis kõik korraldas?  Tol ajal olid meil täisvaibad maas mitte nagu praegu parkett..köögis oli linaleom..ning ülemine korrus ei olnud valmis seega elasime kui nii võib öelda nagu kahetoalises korteris ? koridori soojustamine ja teise korruse remont oli siis kõik veel pooleli..no ühesõnaga Vinku oli siis köök-toas see aeg kui meid kodus ei olnud..tulime siis ükspäev koju ja ma pidin kreepsu saama..vaip ahju eest ribadeks..uks kraabitud ja diivanipadi näritud..mitte see mis kaunistuseks on vaid see mille peal istuma pidi..diivan oli ikka totaalselt rikutud ? vähe sellest ta oli ka mu riided ära närinud..peale seda ei jäänud mul muud üle kui diivanile tuli diivanilaud tagurpidi peale panna..riideid vedelema jätta ei tohtinud ja üldse ei tohtinud midagi ripakile jätta..vähe sellest et ta elutoa vaiba ahju eest ribadeks kiskus jäi talle ühel ilusas suvepäeval ette ka köögi põrandal maas olnud paksem linaleom..ta oli selle ikka nii ära hekseldanud et meil ei jäänud muud üle kui köögiosale parkett maha panna..peale selle on ta õues suure õhkmadratsi ja telgi puruks närinud ja muud pisemad asjad nagu sussid..kingad..saapad..gaido mänguasjad..tekid..uh neid asju on ikka palju..nagu näete siis vot selline paharett on meil kodus..oma pesadele on ta ka 1:0 teinud…isegi praegu kui ta juba vanem ja targem on siis ei julge ma teda elamisse vabalt jätta elutoa ukseava ette läheb tõke ette ja ülemise korruse uksed kinni, sest on olnud olukordi kus olen ta pesast oma sukkpükse või laste asju leidnud..no vähemalt ei ole tal enam igav kuna kass on ka seltsiks..loomulikult on meil ka reeglid kui nii on korrektne öelda nimelt ei ole koera koht voodis ega diivanil..selleks on tal oma koht..ning kui pererahvas sööb on ta samuti oma kohal mitte ei jõlla söögilaua kõrval kellegile suhu..Lisaks Vinkule on meil ka kass nimega Kiti ka üks krutskeid täis vahva tegelane..minu õde kinkis ta mammu sünni puhul..

IMG_20141009_064339

20151009_205804

Vahest kodus selline ralli käib et jube…siis igasugu karbid..kastid..kilekotid..kõikidesse peab ära mahtuma mis siis et mõni karbike on ehk 10×10 cm ?? sööb küll korralikult aga välja näeb ikka peenike nagu silguniisk. Kaks aknalauda on spetsiaalselt tema jaoks vabaks jäetud et saaks välja vaadata aga mida tema teeb..tal on vaja ikka kõige kitsamasse kohta ronida..lemmikkoht on millegipärast veekann..istub selle otsas aga nii kui näeb et ma olen tähele pannud teeb kiiresti vehkat..siiamaani on vedanud et kann ikka püsti on jäänud..

Mis pättusi teie loomad korraldanud on? ?

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?