Hajameelsus

Ma ei tea mis see viimasel ajal toimub aga aina hullemaks läheb..
Tihtipeale unustan asju ära..nii et kui mul kalendrisse üles märgitud ei ole siis ei pruugi meeles olla et näiteks oleks vaja orhidee kasta või on lapsel koolis mingi üritus ja selleks otstarbeks tuleb midagi valmistada jne. Lausa kohutav minu arus onju?
Täna hommikul näiteks kui olime söömise lõpetanud hakkasin põrandat sodist puhastama ja loomulikult tõmbasin eelnevalt harjaga ka diivani üle mida peab igapäevaselt tegema kuna sel on selline nõme kate mis tõmbab kogu tolmu ja prahi jube hästi endale külge..no ühesõnaga tegin siis diivani puhtaks panin väikese harja ära ja võtsin suurema..pühkisin kõik kokku ja hakkan siis uuesti väikest võtma ja no ei ole harja..vaatan siit ja seal ja no tee või tina aga EI OLE..kühvel on aga harja netu ? ja ma polegi seda leidnud..minu kadunud vanaema tavatses selle kohta ikka öelda et ju vanapagan istub peal. Noh see ei ole esimene kord kui ma panen asjad ära nii et neid enam ei leia ja siis kui neid enam vaja ei ole tulevad kõige lihtsamast ja nähtavamast kohast välja. Kord olen tahtnud pulti külmikusse panna..siis pidevalt tahan kruuse ja klaase külmikusse pista ? arvatavasti sellepärast et kapp on kohe külmkapi kõrval. Ega vahest ei tule oma vanus ka meelde kui keegi küsib äkitselt ??
Minu kalender külmiku küljes on igasugu märkmeid täis..lisaks on mul veel kaks märkmikku kuhu samuti asju üles täheldan ?? Ei tea kas rasedused on mu mälu pehmostanud ???
Igatahes loodan et läheb ikka paremaks ??

Kas teil ka nii on ?

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?