Ei taha..ei taha..ei taha AGA PEAB

Eile hommikul ülesse tulles ei olnudki alumine tuba nii jahe kui arvasin, kuigi -30,4 kraadi oli ära, ju siis õhtune ahju kütmine hoidis piisavalt soojana tuba. Ja plikagi ei maganud seekord poolde lõunasse, vaid kell 9.00 ronis mulle voodisse, pani jalaga ribidesse ja oligi mul uni läinud. Sutikene vedelesime veel ja siis ikka leppisime Mai-Lii’ga kokku, et peame need kargud alla ajama ja tegutsema hakkama. Midagi erilist plaanis polnudki kui välja arvata Jõhvis migratsiooniametis ja Selveris käimine. Migratsiooniametis sellepärast et pojale lõpuks ID kaart ära teha ja Selveris ajasin tööasju..käisin oma võtmetel järgi ja rääkisime ka muust ?

Kui mulle pakutaks paremat kohta kuskile siis võtaks ma selle heameelega vastu? Parema meelega töötaksin ma kontoris..mulle lihtsalt sobib selline värk rohkem aga meie kandis need lood nagu nad on siis ega palju võimalusi pole.

Aga see selleks..esialgselt oli mul plaanis bussiga linna minna kuid kuna ämm helistas, et äi on kodus ja võib meid ise linna asju ajama visata ja tagasi, siis muidugi kasutan ma juhust ? Ja ja mul on load ikka veel tegemata..no üks asi ajas ennast taga ja lihtsalt kuidagi ei ole jõudnud..lisaks on mulle ostetud autol ilmnenud igasugu vead riburadapidi ja see viis ka tuju veidi alla ja tuhina ära ning igaühega ma sõidutunde ka ei taha ja seda keda tahaks on jälle tihe graafik aga sõita on vaja, sest ma ei mäleta enam mitte kui mitte midagi. Ja nii see asi seisab..küll tehtud saan..iseasi kunas ? kunagi ikka ??

No leppisin ämmaga juba kokku, kui tuli meelde et kurat aga millega ma linnas maksan kui pangakaarti pole ?? Nimelt rahad tulevad swedi aga kaart on juba kaks kuud lootusetult kadunud..jah ma tean et uut saab ju tellida jne aga ma ei taha..mul on lhv ka ja sinna ma siis swedist ülekande tegingi aga see võtab ju aega ja nii ma siis passisin ja ootasin millal raha arvele jõuab et kohe linna minna..no äi muidugi ei saanud üldse mitte midagi aru et mis arve ja miks ma ootan..seleta mis sa seletad ? aga see polnudki ju tähtis..tähtis oli et mina aru sain ? Kolm tundi hiljem oligi raha ilusasti kohal ja mul ka söök sel ajal valmis vorbitud ja kõhud täis, käisimegi linnas ära.. eile oli õues ikka külmem kui neljapäeval, sest siis käisin ma ka linnas, pakil järgi ja koju tagasi tulin veel jala sest ma ei viitsinud seda bussi passima jääda, seda enam et sinna oli oma tund aega veel aega ja jala minnes olen mina juba kodus kui see ükskord järvele jõuab..muidugi koju jõudes olin täielik lumememm, sest lund sadas niiiii tihedalt ja väga ilus oli kui välja arvata see, et kohati puhus näkku külm tuul. Mainin ära et Vironia keskusest minu koju on pea 5 km, mida ma üpriski tihti jala läbinud olen koos plikaga kui oli vaja linnas käia. Tavaliselt kulus edasi-tagasi käimiseks umbes tund kuni poolteist kaasa arvatud siis pakimajandus või poeskäik. 

Aga mille huvitavaga teie siis hakkama olete saanud?

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?