Ehk saame lõpuks terveks kah

Põhimõtteliselt on plika mul kuu aega haige olnud..kohutav eksju..ei tea mis tõbi see selline küll on mis teda nii maha murdis..haigus kahes etapis..esimene etapp oli siis märtsi lõpp-aprilli algus nädalake vahet ja uuesti. Seekord algas haigus uuesti palavikuga kuid seekord kõrgemaga ning seda jagus kolmeks päevaks..kokku kestis palavik viis päeva vahelduva eduga..lisaks sellele oli ka köha..arvame seda, et mammu ei saanudki päris terveks ja kuna peale teda jäi veel Gaido haigeks (samuti teine ring) siis plika organismis võttis uuesti haigusepisik võimu. Seekord olin ikka tõsiselt murest murtud ja hea oli et kohe jaole ka saime. Arst sai samal päeval koju kutsutud ja õiged rohud peale..noh kui õiged muidugi..selles kahtlen sügavalt..kuna mammule kirjutati ab välja, siis loomulikult ma andsin seda talle, sest ta oli ikkagi niivõrd haige aga ma ei osanud unes ka näha et selle tagajärjed on veel hullemad.

Öeldakse ju, et kui võtad ab, siis on soovitatav võtta ka probiootikume, et tasakaalustada soolestiku mikrofloorat ( loodan et kirjutadin õigesti), mina seda ei teinud kuna mulle tundus et ta saab liigagi palju ebavajalikku ja see pole ka hea kui korraga igasugu manti sisse saab..kui oli palavik üle 38.5 sai ta palavikualandajat ja no seda tuli kolm korda ööpäevas kindlasti ette..lisaks siis ab, köhasiirupit ma ei andnudki ennem kui lõplikult palavikust lahti saime ja palavikualandajat andma ei pidanud. AB  andmise lõpetasin juba kolmandal päeval kuna lapsele mõjus see ikka suht halvasti. Nimelt kadus tal igasugune söögiisu..ta oli loid ja suurem osa ainult magas..lisaks lõi kõhu nii kinni ja gaasid ei käinud samuti läbi..seda märgates andsin ma talle alguses linex baby pulbrit aga see ei paistnud aitavat..põhimõtteliselt istusin ma temaga neljapäev vastu reedet kella poole kaheni öösel üleval sest ta röökis vahet pidamata õhtu kella kaheksast..juba päeval oli ta jonnine ja tahtis ainult süles olla..nii me siis olimegi..plika süles ja mina istusin..viis minutit sai magatud ja uuesti kisa lahti..ja nii poole ööni..ma pidin veel hommikul tööle minema..nii ma siis magada ei saanudki kui ehk paariks tunniks peale seda kui olin mammule ibumetini andnud ja ta lõpuks peale seda maha rahunes. Sellist janti pole mul veel olnud kui nüüd. Kuna mul on kodus olemas ka linex kapslid, siis otsustasin et annan edaspidi neid plikale. Seda peab kuni kaheaastastele andma 1 kps kolm korda päevas ning kuna kapslit ta neelata veel ei oska tuleb pulber teelusikale panna ja veega segada ning siis anda ja vot need aitasid kohe põhimõtteliselt. Söögiisu veel on kesine aga muidu on mul jälle tubli..energiline ja elurõõmus laps kodus ? veidi köha veel on selleks teeme auru ja määrime tärpentiiniga kõri..köhasiirupit ei anna kuna see tekitas talle palju röga ja no temavanused ei oska veel nii hästi kurku puhtaks köhida.

Oeh..loodan et rohkem sellist jama läbi elama ei pea!

Lõpetuseks üks pildike mammu vahvates lokkidest ?

IMG_20160424_201630

Facebook Comments

2 mõtet “Ehk saame lõpuks terveks kah

 1. SK

  Kui lapsele on kirjutatud AB, tuleb kuur lõpuni teha. Linex baby ongi probiootikum, mida oleks võinud samal ajal (3 tundi vahet AB) lapsele anda.

  Vasta
  1. gelluke Postituse autor

   Seda tean isegi aga konsulteerides arstiga leidsime et tema organismile need ei sobi ja rohkem ei anna. Linex babyga aga oli nii et need jäid nõrgaks, kapslid sobisid meile rohkem. Kõik oleneb organismist ;)

   Vasta

Siia saad jätta oma kommentaari ?