2018

Uskumatu kui kiiresti ikka aeg kulgeb. Ja ongi käes uus aasta 😊
Kuidas uut aastat vastu võtsite?  Kodus?  Tööl? Muu?
2017 lendas nagu linnutiivul mööda. Eriti kiireks läks peale jaanipäeva. Nagu aru võisite saada kuna postitusi oli väga vähe ja leht oli vahepeal kinni ka. Ma lihtsalt ei jõudnud mitte kuidagi siia kirjutama.  Kõige kiirem aeg oli november-detsember. Isegi kuskil väljas polnud mahti käia. Nüüd tuleb rahulikum aeg. Aeg veidi ka iseendale ja pühenduda rohkem ka siia.
Kuidas muidu jõulud möödusid?  Koduselt?  Meil küll. Ma rohkem inimene kes hoiab kinni traditsioonidest. 24 ollakse oma perega ja 25;26 käiakse siis vanemate jne juures. Selle jõulude ja aastavahetusega sai nii palju söödud, et nüüd tuleb oma keha kallal veidi vaeva nägema hakata. Kaalu on veidi juurde tulnud ja kõhupekist vaja lahti saada. See tähendab ainult ühte. Et aeg on toituda ainult ette nähtud asju ja enam ei piisa tööl raskest füüsilisest tegevusest vaid tuleb ka kodus ennast käsile võtta. Vähemalt plaan on selline!
Kuidas lapsed sel aastal kinkidega rahule jäid?  Meil olid üliõnnelikud. Noorema lapse kinke jagasin ka oma insta kontol. Ma jagan seal palju. Kui blogisse ei jõua siis instasse kindlasti jõuan 😁 Üldiselt möödusid jõulud jõulutundega. Lumi oli ju maas ja ka veidi miinust. Mida veel tahta 😀 Uue aasta võtsime samuti kodus vastu. Kombe kohaselt oli laual vähemalt 12 erinevat toitu ja ööseks tuli kõik lauale jätta, et tagada toidulaua küllus järgnevaks aastaks.  Süüdata kolm rohelist küünalt nende külge kinnitatud mündid ja neid süüdates mõelda et taskud on raha täis ja seda tuleb aina juurde. Seda ikka selleks et rahaõnne jaguks terveks aastaks 😉  Uue Aasta võtsime vastu ikka pauguga. Lastel oma, suurtel oma 😂
Lisan igasugu pilte ka 😄
Head Uut Aastat kõigile 😘

Sai tehtud terve hunnik piparkooke ja tainast nii endale kui neile kes tellisid 😉

Ja nagu jõuludeks ikka siis dadaa.. Aasta 2017 piparkoogimaja. Selline lihtsakoeline seekord.

Facebook Comments

Siia saad jätta oma kommentaari ?